Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ" - WHITE-BLUE.kiev.ua

Matrix-3. Сувора реальність
Matrix-3. Сувора реальність Інструкція для іноземних вболівальників в контексті проведення Євро-2012. У нас – не у вас. Готуйтеся морально і юридично. Цінна порада: при собі мати паспорт, а також номер телефону посольства (консульства) з особистими координатами офіційного представника країни, громадянином якої ви є. Можливо допоможе: іноземних громадян вони побоюються, перевірено на практиці. Далі – скупий фактаж.

1. Речі, за які вас можуть арештувати на вулиці: продукція (сорочки, футболки, теніски, капелюхи, реглани, кенгурухи, шарфи, джинси, плаття, спідниці, шорти, шкарпетки, взуття, окуляри, нижня білизна, блайзери) ТМ Fred Perry, FCUK, Lonsdale, Adidas, Lacoste, Timberland, Puma, Nike, Lambretta, Levis, Dr.Martens, Columbia, Diadora, Paul Shark, Barton, Burberry, Tom Taylor, Ben Sherman, New Balance та інші.

Причини арешту: 
- не положено; 
- боротьба з неонацизмом;
- ти шо самый умный?

2. Речі, які у вас можуть відібрати на території стадіону: прапор, гроші, повітряні кулі, запальничка, розчіска, мінеральна вода, газована вода, проста вода (Н2О), жувальна гумка, ключ від квартири, булавка, нитки, сірники, м’які іграшки, газета, журнал, сигарети, бутерброд, дезодорант, фотографія бабусі, целофановий кульок, література для дітей дошкільного віку, чіпси, фотоапарат, мобільний телефон, особисті документи, зубна паста та інше.

Причини крадіжок: 
- не положено; 
- боротьба з неонацизмом;
- ти шо самый умный?

3. Речі, які не варто робити: вступати з ними у дискусію, апелювати до здорового глузду, чинного занонодавства, елементарної логіки,  - в кращому разі отримаєте удар в печінку.

P.S. ГОЛОВНЕ НЕ МАТИ ІЛЮЗІЙ І ПАМ’ЯТАТИ – ВИ ДЛЯ НИХ НІХТО, ВИ НІКОМУ НІЧОГО НІДЕ НЕ ДОВЕДЕТЕ, І ЖОДЕН СУД НА СТАНЕ НА ВАШУ СТОРОНУ.

P.P.S. Прохання розмістити цю інформацію на пізнавальних інформаційних ресурсах.

WELCOME ON EURO-2012!

Адреса матеріалу в інтернеті: http://white-blue.kiev.ua/articles/156.htm

Назад


Використання матеріалів сайту дозволено за умови посилання на Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ". Для онлайн-проектів - гіперпосилання (hyperlink) на http://white-blue.kiev.ua

Copyright © WHITE-BLUE.kiev.ua, 2006-2020