Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ" - WHITE-BLUE.kiev.ua

На виїзд: Олександрія 16/07/11
На виїзд: Олександрія 16/07/11 Олександрія – місто, розташоване в Центральній Україні, є домівкою для 100 тисяч мешканців. Місто розташоване в центральній частині України, у степовій зоні, на злитті двох річок- Інгульця і Березівки.

8

78

86

1a

Найдавніша згадка про поселення на території міста відноситься до 1746 р. Це був козацький зимівник, який заснував на березі р.Інгулець запорожець Ус. У 1755 р. серби, які почали тут селитися, перейменували Усівку в Бечею. У 1784 році Бечею найменували Олександрією. Історія краю багата видатними діячами.

450

d85

26d

emblema O

Професійний футбо́льний клуб «Олександрі́я» — український футбольний клуб з міста Олександрії Кіровоградської області. Виступає у Прем'єр-лізі чемпіонату України. Утворений в 1948 році. Кольори клубу — жовто-зелено-чорні. Детально розповідається про клуб у відмінному відео наведеному нижче, а також про стадіон і фанатів.

Стадіон «Ніка»

Культурно-спортивний комплекс «Ніка» знаходиться в живописній зеленій зоні міста, в центрі Олександрії. КСК «Ніка» - це багатофункціональний спортивний комплекс європейського зразка, де під час матчів може перебувати 7000 глядачів (70% місць для вболівальників знаходиться під дахом, що надає можливість захисту від погодних умов). Стадіон чисто футбольний. Уболівальники максимально наближені до футбольного газону, що дає змогу більш якіснішого перегляду футбольних баталій. Передбачено місця для дітей та представників фан-клубів.

fd

17c

Витончений зиск, сучасність архітектурних форм акуратність надають стадіону його неповторність та високу культуру. На стадіоні знаходяться адміністративний корпус у якому розміщуються роздягальні для футболістів, кабінети для роботи арбітрів, делегатів ФФУ, кімната допінг контролю, конференц-зал. На другому поверсі: коментаторська кабіна, Vip-ложа на 40 місць, кафе, ложа для преси. Чаша стадіону обладнана найсучаснішим освітленням футбольного поля та системою сучасного відео спостереження для контролю за поведінкою вболівальників.

26

Ультрас ПФК Олександрія

Сайт: www.pfca.com.ua

Друзі: "Арсенал" Біла Церква; "Кристал" Херсон

Вороги: "Зірка" Кіровоград, ПФК Миколаїв, "Рось" Біла Церква, "Оболонь" Київ.

409

3a

«Повіяв вітер з центру України, за нами буде тільки перемога!», — скандують фанати під час матчів ПФК «Олександрія! Від 60 до 100 чоловік підтримують свою команду на домашній арені. Часом фанати організовано використовують прапори і розтягують власноруч намальовані банери. Час від часу фанати намагаються малювати до матчів нові банери, на які складаються грошима всім сектором.

Розтяжки патріотичного змісту зроблені із тканини і фарби мають ще більш стимулювати команду до перемоги. Один величезний банер до жовтневого матчу проти ФК «Дніпро» Дніпропетровськ фанати малювали більше тижня. На тканині розміром 22 × 8 метрів зобразили козака Вуса з мечем і напис «До бою, Олександрія!» Полотно вразило не тільки олександрійців, але й фанів різних клубів з усієї України.

50

f8

Новачки» на трибуні з’являються час від часу, але їх дуже мало. Тому стабільна кількість активних фанатів — близько 50 чоловік. Для залучення нових вболівальників фанати розклеюють по місту стікери з закликами прийти на сектор. Поза сектором фанати спілкуються на зборах ініціативної групи та неофіційному сайті команди pfca. com. ua.

Фото: pfcalexandria.com.ua, pfca.com.ua, alexandria.kr.ua

Адреса матеріалу в інтернеті: http://white-blue.kiev.ua/articles/2038.htm

Назад


Використання матеріалів сайту дозволено за умови посилання на Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ". Для онлайн-проектів - гіперпосилання (hyperlink) на http://white-blue.kiev.ua

Copyright © WHITE-BLUE.kiev.ua, 2006-2023