Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ" - WHITE-BLUE.kiev.ua

Каналізацію та дороги у Києві будуть ремонтувати за рахунок Євро-2012
Каналізацію та дороги у Києві будуть ремонтувати за рахунок Євро-2012 Київрада дозволила ряду комунальних підприємств столиці взяти з держбюджету безпроцентні позики на загальну суму близько 110 мілііонов гривень з метою забезпечення підготовки об'єктів до проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Позики візьмуть комунальні підприємства, які завідують транспортом, інфраструктурою, комунально сферою, дорогами.

 За словами заступника голови КМДА Анатолія Голубченко, який курирує підготовку Києва до Євро, всі кошти місто отримає вже до кінця поточного року.

"Позика надається на зворотній основі до 2014 року. Але в угодах записується, що повернення цієї позики настає в день, коли кошти на повернення позики виходять з держбюджету", - пояснив заступник голови КМДА.

Голубченко також сказав, що більшість коштів будуть використані для покриття заборгованостей у цьому році за вже виконані роботи на об'єктах.


26.12.2010

Адреса матеріалу в інтернеті: http://white-blue.kiev.ua/news/1676.htm

Назад

Використання матеріалів сайту дозволено за умови посилання на Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ". Для онлайн-проектів - гіперпосилання (hyperlink) на http://white-blue.kiev.ua

Copyright © WHITE-BLUE.kiev.ua, 2006-2026