Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ" - WHITE-BLUE.kiev.ua

Олег БЛОХІН: «Сьогодні обидві команди були гідні перемоги»
Олег БЛОХІН: «Сьогодні обидві команди були гідні перемоги» Після гри на післяматчевому флеш-інтерв'ю головного тренера «Динамо» Олегу Блохіну дякували за гідну гру у виконанні його команди.

Сам Олег Володимирович зізнався, що задоволений діями своїх підопічних, і для перемоги над «гірниками» «Динамо» не вистачило везіння.

- Олеже Володимировичу, хотілося би почути від вас аналіз сьогоднішнього матчу.

- Я думаю, була хороша гра у виконанні обох команд. Ми володіли певною перевагою у другому таймі – у нас були більш небезпечні моменти. Я не обговорюю суддівство, але сьогодні суддя зіпсував гру.

- Коли «Динамо» пропускало гол, в тому епізоді за участі Ярмоленка ви довго спілкувалися з четвертим арбітром. Наскільки цей момент вплинув на результат?

- У такому матчі вирішальну роль може зіграти не лише момент, а й напівмомент. Якби Браун не влучив у стійку, все могло би розвиватися зовсім по-іншому. Нас одного разу спіймали на контратаці – що тут поробиш?! Нам протистояла дуже хороша команда. Вважаю, що сьогодні обидві команди були гідні перемоги.

- Що ви, як колишній форвард, подумали, коли Браун поцілив у поперечину?

- Нічого я не подумав. Сказав, що вчергове не пощастило.

- Ви активно спілкувалися і з Данило Сильвою, і з Тайє Тайво. Ви були незадоволені їхньою грою?

- Та ні, я їм підказував деякі моменти, коли вони не могли розібратися під час стандартних положень.

- Перші 20 хвилин «Динамо» домінувало на полі, після чого поступилося ініціативою. Ця проблема так і залишилася актуальною?

- Так, проблема є. Ми працюємо над цим, але не можна ж усе відразу зробити. Принаймні, сьогодні команда показала, що ми можемо грати з гарним налаштуванням. Десь просто не пощастило... Потрібно працювати, все відразу не складається.


08.04.2013

Адреса матеріалу в інтернеті: http://white-blue.kiev.ua/news/2718.htm

Назад

Використання матеріалів сайту дозволено за умови посилання на Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ". Для онлайн-проектів - гіперпосилання (hyperlink) на http://white-blue.kiev.ua

Copyright © WHITE-BLUE.kiev.ua, 2006-2023