Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ" - WHITE-BLUE.kiev.ua

Акція на підтримку родини Павличенків 27/04/13
Акція на підтримку родини Павличенків 27/04/13 27 квітня о 14.00 в парку ім. Т.Г.Шевченка розпочнеться акція на підтримку родини Павліченків.

Більше двох років Дмитро та Сергій Павліченки перебувають за гратами, хоча їх провина не доведена. Весь цей час відбуваються акції протесту проти цинічних порушень закону в ході розслідування справи Павліченків:
 - тиск на Сергія Павліченка з метою зізнання ним в злочині, якого він не скоював;
Скрытый текст
- злив в мережу Інтернет фрагментів відеозапису допиту Сергія;
 - тиск на ключового свідка з боку представників прокуратури.
 Але винні й нині непокарані.

 Розгляд апеляції постійно затягується та переноситься. Чергове засідання суду призначене на 5 червня.

 Акція завершиться поруч з будівлею Прокуратури міста Києва, біля якої будуть зачитані та передані представникам прокуратури вимоги громадськості. Головна з них:
 - Представникам обвинувачення звернутися до суду із відповідним клопотанням щодо зняття обвинувачення із засуджених Павліченка Д.О. та Павліченка С.Д., скасування обвинувального вироку Голосіївського районного суду м. Києва та негайного звільнення зазначених осіб з-під варти.

 Якщо тобі небайдуже в якій країні завтра житимеш ти та твої діти прийди та підтримай родину Павліченків в їхній боротьбі за справедливість.

 Акція відбуватиметься без політичної символіки.

 ОДИН ЗА ВСІХ – ВСІ ЗА ОДНОГО!!!
 ВОЛЮ ПАВЛІЧЕНКАМ!!!


24.04.2013

Адреса матеріалу в інтернеті: http://white-blue.kiev.ua/news/2729.htm

Назад

Використання матеріалів сайту дозволено за умови посилання на Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ". Для онлайн-проектів - гіперпосилання (hyperlink) на http://white-blue.kiev.ua

Copyright © WHITE-BLUE.kiev.ua, 2006-2023