Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ" - WHITE-BLUE.kiev.ua

Брифінг Булатова та представників ультрас: фанати просять керівництво "Динамо" відмовитися від матчу зі "Спартаком"
Брифінг Булатова та представників ультрас: фанати просять керівництво "Динамо" відмовитися від матчу зі "Спартаком" Сьогодні в 13:00 на НСК «Олімпійський» відбулася зустріч представників футбольних ультрас з усієї України з міністром молоді та спорту Дмитром Булатовим . На зустрічі також був присутній генеральний директор Державного концерну «Спортивні арени України» Сергій Симак .

На зустрічі, яка ініційована ГК Укрспортарени, планується налагодити конструктивний діалог між новим керівництвом Міністерства та представниками футбольної громадськості. Також обговорюватимуться питання безпеки на футбольних матчах та популяризація футбольного руху серед широких верств населення.

На брифінгу учасників зустрічі , що проходить у ці хвилини , представник ультрас "Динамо" Андрій Кореневський заявив, що ультрас проситимуть керівництво київського клубу відмовитися від матчу зі "Спартаком" на честь відкриття нового стадіону в Москві.

Дмитро Булатов повідомив, що є інформація, що "Таврія " і "Севастополь " отримали пропозицію грати в чемпіонаті Росії, зараз ця інформація перевіряється. За даними "Динамоманії " , мова може йти навіть про включення команд в РПЛ за умови зміни власників клубів.


11.03.2014

Адреса матеріалу в інтернеті: http://white-blue.kiev.ua/news/2795.htm

Назад

Використання матеріалів сайту дозволено за умови посилання на Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ". Для онлайн-проектів - гіперпосилання (hyperlink) на http://white-blue.kiev.ua

Copyright © WHITE-BLUE.kiev.ua, 2006-2021