Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ" - WHITE-BLUE.kiev.ua

Ігор СУРКІС: «Запрошую всіх 16 березня на «Олімпійський» підтримати «Динамо» в першому матчі чемпіонату України цього року»
Ігор СУРКІС: «Запрошую всіх 16 березня на «Олімпійський» підтримати «Динамо» в першому матчі чемпіонату України цього року» Ігор Суркіс розповів офіційному клубному сайту про те, чого він очікує від поновлення чемпіонату:

- Очікую від першого матчу, насамперед, хорошої гри команди. «Динамо» в боргу перед своїми вболівальниками і я сподіваюся, що як гра команди, так і результат порадують тих, хто прийде на «Олімпійський» 16 березня.

- Чи є у вас побоювання щодо безпеки проведення матчу в такий неспокійний час?

- Я впевнений, що все пройде нормально. Мене захоплює поведінка найактивніших уболівальників, які у важкий час зголосилися допомогти організувати порядок на трибунах. Події останніх місяців показали, що більшість наших уболівальників – це цілком зрілі та відповідальні люди зі своєю громадянською позицією, яку вони готові відстоювати. У такий непростий час футбольні вболівальники показали приклад патріотизму, відклавши клубні пристрасті та об'єднавшись заради збереження миру та єдності України. Після цього атмосфера на трибунах стане іншою.

- Чи можуть останні політичні події якось вплинути на настрій команди? Адже за «Динамо» виступають футболісти з різних країн?

- Я завжди наполягав на тому, що футбол повинен бути поза політикою. І зараз я роблю все можливе, щоб футболісти київського «Динамо» зосередилися виключно на футболі, щоб були спокійні за себе і за свої сім'ї. Їхня справа – грати у футбол! Але з іншого боку політика сама прийшла у футбол, нікого з нас не питаючи. На два тижні перенесено матчі чемпіонату, незрозуміло що коїться з календарем... Хотілося б думати лише про футбол, але не завжди виходить.

- Група вболівальників «Динамо» закликала клуб відмовитися від запланованої на липень поїздки до Москви, де динамівці повинні були зіграти в матчі відкриття нового стадіону московського «Спартака». Як ви до цього ставитеся?

- Домовленість про цей матч була досягнута ще кілька місяців тому, ми підписали документи, обидві сторони взяли на себе певні зобов'язання. Я розумію позицію вболівальників і готовий обговорити з ними це питання особисто. Сьогодні наша участь у такому матчі в Москві дійсно виглядає недоречною. Я готовий регулярно зустрічатися з уболівальниками і обговорювати з ними не лише це, а й інші питання. А поки що запрошую всіх 16 березня на «Олімпійський» підтримати «Динамо» в першому матчі чемпіонату України цього року.


13.03.2014

Адреса матеріалу в інтернеті: http://white-blue.kiev.ua/news/2796.htm

Назад

Використання матеріалів сайту дозволено за умови посилання на Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ". Для онлайн-проектів - гіперпосилання (hyperlink) на http://white-blue.kiev.ua

Copyright © WHITE-BLUE.kiev.ua, 2006-2023