Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ" - WHITE-BLUE.kiev.ua

Динамівці з російським корінням: нам не потрібна така допомога Росії
Динамівці з російським корінням: нам не потрібна така допомога Росії Колишні і нинішні динамівці дали свої коментарі щодо гранично загострених відносин між Росією, де всі вони народилися і Україною, в якій вони зараз живуть і працюють.

Олег САЛЕНКО (народився 25 жовтня 1969 року в Ленінграді,провів вісім зустрічей за збірну Росії (забив шість голів), зараз - футбольний експерт):

- Я розмовляю російською мовою і мені не потрібна та допомога і захист, які пропонує Росія.

Олексій ГЕРАСИМЕНКО (народився 17 грудня 1970 року в Таганрозі, зіграв сім матчів за збірну Росії (один гол), зараз працює старшим тренером київського «Динамо» U-19):

- Якогось тиску з-за того, що я з Росії або говорю по-російськи, у мене ніколи не було. Це взагалі маячня. Скільки разів я бував у тому ж Львові, і завжди там нормально спілкувався з людьми. Мовне питання взагалі штучно нагнітається.

Артем ЯШКІН (народився 29 квітня 1975 року у Вологді, працює тренером в академії «Динамо» Київ):

- Особисто я не стикався ні з бандерівцями, ні з фашистами. Це не означає, що таких явищ немає в принципі, але мені не потрібен захист, про який говорить російська влада. І моїй дружині, яка живе тут з російським паспортом, теж не потрібен. Думаю, що і люди в Криму його не потребують. Всі дії Росії - це захоплення території, і нічого більше. Все, що відбувається - неправильно. Може бути, це якесь весняне загострення мізків.


13.03.2014

Адреса матеріалу в інтернеті: http://white-blue.kiev.ua/news/2797.htm

Назад

Використання матеріалів сайту дозволено за умови посилання на Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ". Для онлайн-проектів - гіперпосилання (hyperlink) на http://white-blue.kiev.ua

Copyright © WHITE-BLUE.kiev.ua, 2006-2022