Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ" - WHITE-BLUE.kiev.ua

Звіт: Металург Д - Динамо 19/03/2010
Звіт: Металург Д - Динамо 19/03/2010 Незручний день (п'ятниця) і час (19:00) для матчу в Юзівці між донецьким «Металургом» та київським «Динамо» завадив великій виїзній активності біло-блакитних. Сам день матчу комусь видався нудним, а комусь цікавим на події.

З поїзду вийшли у передмісті Донецька. До міста дісталися швидко та недорого. Наша компанія складалася з представників різних угруповань, усього 14 чоловік. Прогулюючись містом до 17-00, нікого з тих, хто нам був цікавий, у місті не помітили. Ближче до початку матчу, після обіду-вечері, нас зібралося вже трохи більше - приблизно 30-ка.

Було вирішено йти до стадіону, оскільки дорога була довгою. Пройшовши десь половину шляху від центру до стадіону, надійшов дзвіночок, що біля цирку (місце, повз яке нам довелося б проходити) на нас чекає близько 80 кротів. Звісно, одразу більшість почала настроюватись, що ось-ось щось-таки буде, і, вийшовши на пряму, побачили, що дійсно там стояло ~75-80 осіб . І ось ми вже зближуємось, пішли заряди, але тут викупаємо, що вони починають відходити назад; далі з'ясувалося, що це не «Шахтар», а «Метадон», а через декілька секунд з їх «строю» виходить кілька чоловік, повідомляючи, що «ми не хочемо битися», «нам не потрібна війна з хохлами», «насправді ми тут чекали на кротів, хотіли їх накривати». Загалом незрозуміло, навіщо вони там збиралися... Також варто відзначити, що досить багато з них ледь утримували один одного на ногах, оскільки багато були у нетверезому стані та й взагалі з близька це більше було схожим на якийсь фан-марш, на якому роздавали безкоштовне пиво та інші напої .

Йдемо далі до стадіону... З'являється беркут, але у малій кількості та й за нами вони не пішли, а от 2 патрульні машини «супроводжували» нас до самого стадіону, хоча точніше буде сказати – показували дорогу і зупиняли рух машин, щоб ми безперешкодно перейшли дорогу.

Десь біля 18:00 дісталися стадіону. Шмон був дуже пристойним, оскільки, мабуть, вперше при обшуку не соромилися так брати за я... Дуже здивував той факт, що окрім того, що вхід на сектор безкоштовний, біля входу стояли дві людини в манішках, які видавали кожному квиток на гостьовий сектор, ціна якого, до речі, була вказана у розмірі 10 грн. На сектор підтягнулися хлопці з Бердянська, за що їм +. Також були присутні, як я зрозумів, місцеві фани ДК.

Шиза посередня. Загалом на секторі близько 70-80 рил. Гра команди – тут, думаю, варто промовчати, оскільки четвертий тур підряд команда не показує того футболу, який від неї чекають.

Як завжди, відмітилися ті з fcsd, кому за 40: якщо коротко, то це 10 чол. з розами кротів, які усі 90 хвилин заряджали одну і ту ж фразу в наш бік (цитувати немає сенсу, репертуар не густий). Щодо сектору «Метадону», то звісно варто відзначити їх кількість. Звук у них значно покращився після забитого голу у наші ворота. Репертуар зарядів не багатий, але деякі з них виходили досить пристойно по звуку.

На 88-й хвилині запалюється дим, люди в формі намагаються його погасити і винести з сектору. Після фінального свистка заміс з А.С. Забирають двох наших, решту зганяють в інший бік сектору. Опір не вдався. Вимагаємо повернути двох наших, з сектору ніхто не виходить, окрім місцевих шанувальників ВКДК. 10-15 хвилин - і наших хлопців відпускають, усіх «запрошують» у бас і відвозять до вокзалу. Додому діставалися різними шляхами: дехто вирушив у Дніпропетровськ на матч Дніпра з жидами.

Сезон 2009/2010 потроху наближається до свого фінішу, до зустрічі в Ужгороді!

Адреса матеріалу в інтернеті: http://white-blue.kiev.ua/reports/1335.htm

Назад


Використання матеріалів сайту дозволено за умови посилання на Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ". Для онлайн-проектів - гіперпосилання (hyperlink) на http://white-blue.kiev.ua

Copyright © WHITE-BLUE.kiev.ua, 2006-2023