Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ" - WHITE-BLUE.kiev.ua

Звіт: Оболонь - Динамо 2:2 09/07/10 ЧУ 1-й тур
Звіт: Оболонь - Динамо 2:2 09/07/10 ЧУ 1-й тур Новий чемпіонат у Києві розпочався між «Оболонню» та «Динамо». Заздалегідь визначившись із розташуванням на стадіоні (через прекрасну акустику обрали сектор під дахом), біло-сині почали активно викуповувати тікети, які з'явилися лише за два дні до матчу. В перший день через 20 хвилин після відкриття кас білетів на потрібний сектор вже не залишилося.

Перевірка при ході на стадіон - поверхнева, а от перейти з 6-ого на 7-й сектор, який з усіх боків оточили представники "Барсу", було не так вже й просто: прохід, як виявилося, призначено лише для певного сектору, ні спускатися, ні підніматися по ньому не можна.

Всього фанатів «Динамо» зібралося майже півтора сектора, ще досить пристойна кількість розташувалася перед секторами. Більшість народу в білих кольорах. Перед початком матчу лунає Гімн України, виконання якого дуже й дуже паршиве - сектор аж занадто поспішав. За декілька секунд до стартового свистка досить потужний заряд "А мы здесь..." змушує звернути увагу на біло-блакитних не тільки кузьму, а й більшість футболерів.

Перший гол святкують вроцлавськими вогнями. Проходить всього лише декілька хвилин і з'являється ще один радісний привід для запалу вроцлавів, фаєрів, петард та страбів. 0:2 після першої половини зустрічі.

У другому таймі після помилки молодого голкіпера команда пропускає гол. Під завісу поєдинку спалюються всі залишки піротехніки. А на останніх хвилинах, акурат після заряду "И побед не отдадим", динамівці пропускають вдруге...

Сектор «Оболоні» на іншому кінці трибуни почути так і не довелося. Перед початком матчу біло-зелені запалили дим, голи святкували вроцлавами та фаєрами. Всього їх зібралося близько 50 чоловік.

В цілому, підтримка вийшла дійсно класною, навіть "На трибунах цвета бело-синие" завдяки акустиці вдалося виконати на пристойному рівні. Ну, а по рівню драйву та звуку останній в матчі заряд - "Бело-синие, вперёд" - взагалі важко з чимось порівняти, мабуть, і не згадаю, коли востаннє так вибухав сектор на домашках. Якби протягом всього матчу так заряджали, можна було б з 100-відсотковою впевненістю сказати, що шиза на 5+. Хоча й так все було на хорошому рівні... Все, крім кінцевого результату на полі.