Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ" - WHITE-BLUE.kiev.ua

Звіт: Динамо - БАТЕ 2:2 16/09/2010 ЛЄ Тур 1
Звіт: Динамо - БАТЕ 2:2 16/09/2010 ЛЄ Тур 1 Матч першого туру в Лізі Європи спокійно можна назвати провальним для киян, адже господарі не змогли реалізувати все задумане належним чином. На початок зустрічі було заплановане модульне шоу на 3 сектори з горизонтальними білими і синіми полосами, а посередині банер. Нажаль були вже вкотре проблеми з занесенням візуалки, банерів, мегафону і барабану на сектор, тому занісши весь стаф за кілька хвилин до матчу просто не було часу все нормально розкласти і докладно проінструктувати людей хто що має робити, яким чином і в якиій послідовності. Як наслідок кузьма на 20-му секторі свої модулі не підняла взагалі, решта ж плашок було піднято ну аж занадто криво. Тішить, що хоч банер було розгорнуто без боків.

Звук теж залишав бажати кращого. Не зважаючи на 2 битком набиті сектори голосова підтримка киян досить часто захлиналась, багато одноманітних і коротких зарядів, багато повторів ну і т.д. Лицьовий банер "Київська Русь" не використовувався вже більше двох років і на цей матч підходив якнайкраще. В другому таймі поряд з ним було вивішено "Viva Київ IV роки". Гра команди знову розчарувала, незабитий пенальті, купа нереалізованих моментів, хвилини радості після голів швидко минали, адже футболісти на полі з такою грою радувати не могли.

Досить здивував запалений на секторі фан-клубу дим, а під кінець матчу свою порцію піротехніки використали і сектори під табло. Десятки вроцлавів і стробоскопів, кілька фаєрів і димів - і весь стадіон накрило димовою хмарою. Одразу до епіцентру подій збіглись усі можливі служби стадіону, активізувались і тихарі і стюарди. На спробу вивести одного хлопця одразу ж почалась штовханина, таке відчуття, що фанати тільки і чекали сигналу до початку траблів. Але все швидко скінчилось, кількох людей пробували висмикнути вже за межами секторів, та схоже, каральні методи було відкладено до наступного матчу.

Не варто забувати і про гостьовий сектор, адже білоруси здивували, вивізши близько семи сотень чоловік. Так, фанатіли далеко не всі, слабенька банерна лінія, але прості заряди, використання прапорців, жовті футболки - все виглядало досить пристойно. Гості були налаштовані досить доброзичливо, намагаючись під час перекличок фан-секторів з стадіоном "Динамо Киев" вклинити своє "БАТЭ Борисов", а після фінального свистку скандували "Україна" і "Братья славяне!", при цьому дуже охоче обмінювались своїми розами з київською кузьмою.