Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ" - WHITE-BLUE.kiev.ua

Звіт: Динамо - Арсенал 3:2 26/09/2010 ЧУ 11-й Тур
Звіт: Динамо - Арсенал 3:2 26/09/2010 ЧУ 11-й Тур Чергове київське "дербі" пройшло вже за доволі звичним сценарієм. Про хоч якусь принциповість поєдинку нагадували лише написи "гАвно" перед стадіоном, кожен бажаючий міг потоптатись по арсеналівській літері "А".

Після гри з БАТЕ служба безпеки стадіону вирішила ще трохи закрутити гайки 20-му сектору - на вході не пускали банери, одразу пробуючи їх забрати собі на зберігання. "Я так сказав", "Я не хочу щоб вони тут висіли", "Ви небажані гості на цьому стадіоні" і т.д. Крім того були спроби не пускати людей без квитків, кількох людей таки змушували покинути сектор... по кілька разів). Відсутність банерної лінії лише візуально наблизила динамівців до сучасної Англії - співати біло-сині так і не навчились. Зате заряди були тверду п’ятірку, споукмени викладались на повну, і це давало свою віддачу від сектору, точніше від секторів (досить таки велика кількість господарів зібралась на цей поєдинок). Від деяких зарядів по полю йшла луна, а по шкірі мурахи.

На 12-му секторі утворився ще один моб, який практично весь матч провів по торсу. На вихід команд вони розгорнули текстівку: "Досить ганьбити Динамо!", а в другому таймі напис для Арсеналу: "Пробили выезд в Киев! +5 к уважухе"... Своє відділення вони пояснили проблемами через піро на БАТЕ, але на наступний матч обіцяли повернутись до фан-клубу.

Арсенал же підготував банер на вихід команд "Час писати історію заново", також червоно-сині використовували прапорці і один великий прапор. Заряди дуже тихі як для такої кількості людей, часто складалось враження, що каноніри вибирають паузи між зарядами Динамо. На перилах висіла перевернута розтяжка white-blue brigade, але її походження так і зилишилось невідомим - на динамівських секторах вона ніколи не з’являлась. Після матчу гостей вже традиційно організовано автобусом вивезли далеко за межі стадіону. Також можна спробувати занести їм в актив вивішування з моста в іншому районі міста текстівки практично з ідентичним з динамівськими написами змістом, тільки не зрозуміло кому вона була адресована.

На полі біло-сині без особливих зусиль перемогли канонірів, хоча пропустивши 2 голи все ж змусили фанатів понервувати. А після матчу досить багато гравців підійшло до 20-го сектору, який спробував привітати Михалика з весіллям, та якось не дуже організовано все вийшло. Ще раз вітаємо, Тарасе!

Адреса матеріалу в інтернеті: http://white-blue.kiev.ua/reports/1516.htm

Назад


Використання матеріалів сайту дозволено за умови посилання на Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ". Для онлайн-проектів - гіперпосилання (hyperlink) на http://white-blue.kiev.ua

Copyright © WHITE-BLUE.kiev.ua, 2006-2023