Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ" - WHITE-BLUE.kiev.ua

Звіт: Динамо - Зоря 2:0 18/04/11 ЧУ
Звіт: Динамо - Зоря 2:0 18/04/11 ЧУ Теплий весняний вечір, прекрасна погода, але... Понеділок. Початок тижня. 19:00. Тож, на вихід команд людей на стадіоні так «багато», що на центральних трибунах з легкістю читається слово «Динамо», викладене білими стільчиками на синіх (якщо хто, може, не знає, як виглядають наші трибуни).

Матч прогнозовано нічим особливим не вирізнився. Звук досить непоганий, в тому числі й більшість пісень. Під кінець гри — голий торс. Заряджати намагалися переважно по черзі з луганцями. А от про них хочеться сказати трохи більше.

Як на мене, це поки найбільш прогресуючий фанатський рух в Україні. Виглядали в цей день чорно-білі просто шикарно! Близько сотні чоловік на виїзді, більшість на кольорах і звук на високому рівні. Не знаю, чи влаштовував клуб там якісь поїздки для кузьми, та менше з тим — така кількість в будній день, хороший звук, голий торс у другій 45-хвилинкі. Суб'єктивна оцінка гостям — відмінно!

2

22

23

28

30

30

32

Адреса матеріалу в інтернеті: http://white-blue.kiev.ua/reports/1899.htm

Назад


Використання матеріалів сайту дозволено за умови посилання на Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ". Для онлайн-проектів - гіперпосилання (hyperlink) на http://white-blue.kiev.ua

Copyright © WHITE-BLUE.kiev.ua, 2006-2023