Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ" - WHITE-BLUE.kiev.ua

Звіт: Карпати - Динамо 07/05/11 ЧУ
Звіт: Карпати - Динамо 07/05/11 ЧУ До виїзду
Обговорення поїздки до Львова на багатьох Інет-ресурсах почалося ще за декілька місяців до гри, дата якої все-таки залишилася незмінною — 07.05.2011. А оскільки 8-ого травня Львову виповнювалося 755 років, взяти квитки до Міста Лева було не так вже й просто. Але головною подією мав стати сумісний марш двох фанатських рухів у вишитих сорочках! Агітація та підготовка велася потужна. Особливо з боку господарів: заклики на просторах Інтернета (в тому числі на офіційному сайті львів'ян), гравці «Карпат» по TV запрошували вболівальників прийти на марш та матч у відповідному дрес-коді, дизайнери зелено-білих взагалі виготовили спеціальні вишиванки з гербом клубу...

Ще однією причиною масовості поїздки на гру ставали травневі вихідні. Саме тому ми вирішили не обмежуватися відвідинами лише одного мальовничого куточку України. Досить довго думали, куди саме вирушити, та остаточно визначилися з маршрутом практично в останній момент — Кам'янець-Подільський-Хотин-Львів.

Київ-Кам'янець-Подільський-Хотин-Хмельницький-Львів-Київ

Київ-Кам'янець-Подільський

 У четвер (06.05.2011) увечері скромною компанією сіли в поїзд, де планували просто відпочити перед насиченими подорожами. Та, мабуть, не судилося нам нормально провалитися у сон: з самого початку повеселив мужик, що продавав свої книги з фразою: «Я... поэт!», мелодійність і звучання якої навіть у житті нереально передати, не те що текстом, який ви зараз читаєте; до ланцюга жартів додалася одвічна проблема багатьох вагонів наших поїздів — оптимальна температура: цього разу було неймовірно холодно...

Саме тому, приїхавши в Кам'янець-Подільський, були приємно здивовані свіжою, яскравою, сонячною погодою! Це особливо радувало, коли дізналися про погодні умови, що склалися у столиці після нашого від'їзду... Одразу ж пішли на місцевий вокзал пробивати всі можливі варіанти, як дістатися до столиці Галичини до наступного ранку. До цього планували маршрут автостопом через Чернівці, але в касах дізналися про ідеальний для нас варіант з Хмельницьким. Не задумуючись, обрали цей варіант, ще й білети в Київ зі Львова дістали без проблем.

З білетами все владнали, тож усі думки — лише про екскурсію та подальші рекреації. Перше, що знайшли біля центру, — це місцевий стадіон. По дорозі до місця, де можна більш-менш нормально поїсти, ще побачили кілька цікавих табличок і якийсь рекламний білборд з варягами. Але в цілому оглядини «Квітки на камені» (прізвисько міста) перенесли ближче до середини дня. А поки, подолавши 25 км за 10 грн., дісталися до районного центру Хотинського району Чернівецької області...

1

2

 

Кам'янець-Подільський-Хотин

У Хотині впадає в око велика кількість мусорських закладів і пам'ятників, особливо пов'язаних з війнами та повстаннями, скрізь ходять колони дітей з учителями і кладуть квіти на братські могили. Загалом місто здалося невеличким, але чистим, охайним і затишним. Але головна прикраса міста — це, звичайно, Хотинська фортеця, де напередодні, до речі, закінчився міжнародний фестиваль «Битва Націй». Описувати одне з 7 чудес України не буду, можете переглянути фото, а ще краще — відвідати цей музей-заповідник і на власні очі полюбуватися архітектурною величчю нашої історії!

3

5

 

Хотин-Кам'янець-Подільський

Після Хотина — знову Хмельницька область. Цього разу вже на довше. Однак перед оглядом треба було підкріпитися. Піцерія «Челентано» цілком задовольнила всі наші вимоги. У місті-музеї дійсно є, чим потішити око: і пам'ятники, і цікаві й симпатичні архітектурні споруди, у поєднанні з красою природи — залишає казкове враження. Ну, і нарешті — Кам'янець-Подільська фортеця — ще одне з місць нашої Батьківщини, яке гріх не побачити! Після подоланих апостольськими стопами маршрутів під кінець дня важко було втриматися на ногах, до того ж відгукнулися наслідки неповноцінного сну вночі.

4

6

Кам'янець-Подільський-Хмельницький-Львів

Все-таки дочекавшись цього рятівного (в плані нормального сну) поїзду, не хотілося витрачати жодної хвилини, а весь час (а це не так вже й багато — всього-на-всього 2 години) нормально відпочивати. Та де там! То під'йоб з боку провідника після відправлення поїзда: «Хлопці, а ви що, до Хмельницька? Так ми ж там не стаємо», то китайці, з якими цей же провідник увесь час лаявся, то чиїсь лекції комусь у сусідньому купе про діяльність СС, то ще щось... Проте виснаження від насиченості подій за такий короткий період далося взнаки — і ми фактично зразу ж вирубилися!

У Хмельницькому легенько перекусили й натрапили спочатку на чернігівців, а потім і на знайомі обличчя — хохли он тур усе-таки — таке майже ніколи не залишається непоміченим на будь-якому вокзалі! Отже, до Львова ми вже їхали не одні в поїзді. Але це не завадило нам доповнити перерваний пересадкою сон.

Львів. Марш

Часу на гуляння по місту не було. Після Криївки пішли до місця призначення. На марш зібралося десь приблизно така ж кількість киян, як і минулого року. Піро, заряди, здивування місцевих... Все, як і планувалося: вирушаємо до пам'ятника Т.Шевченку, де зустрічаємося з тисячами львів'ян. Заряди «Слава Україні — Героям Слава», спільне виконання Гімну. Історичний сумісний марш у вишиванках зібрав близько 4 000 осіб. Багато прапорів, декілька банерів, особливо треба відзначити прапори з зображеннями Героїв України та банер «Львів і Київ — душа та серце України». Заряджали переважно господарі, та іноді споукмени згадували й про гостей) У цілому, все на рівні. Дуже сподобався темп ходьби — спокійно, нікуди не поспішаючи. До стадіо дісталися десь за 1,5 години.

Ще однією запланованою акцією було сумісне малювання графіті. Тому за декілька днів до цього ініціативні групи з обох міст працювали над 50-метровим витвором настінного малярства.

7

8Стадіон

Гостьовий сектор

Задовго до матчу знову з'явилася інфа, що гостьового сектору не буде. На щастя, проблему вдалося владнати, і всі бажаючі потрапили на стадіон. Дозволю собі не погодитися з думкою більшості відписувачів на веб-сторінках з приводу поганої шизи — як на мене, звук був на рівні. Звичайно, це стосується не всіх зарядів та пісень, але принаймні в порівнянні з минулорічним матчем, цей мені здався більш солідним в плані атмосфери на нашому секторі.

9

Зелені леви

Про фанатів «Карпат» говорити можна довго. Якщо спробувати навіть коротко перелічити події на зелено-білих трибунах, то вийде чималий список: ріст кількості активних уболівальників — тепер у Львові ціла трибуна зелених левів, до якої часто підключається весь стадіон (наприклад, заряд «Хто не скаче — той москаль» виконує 99% стадіо (27 000 чоловік) — від малого до старого); багато роз, прапорів, візуально сектор оформлений прекрасно; величезний банер із зображенням головного тренера команди, після чого маса вроцлавів, що підсвічували банери «Львів» і «Київ»; банер проти алкоголю «Футбол без пива — це здоров'я», банер «9 травня — День перемоги Колими над Бухенвальдом», зміст якого, думаю, всім зрозумілий; весь сектор у вишиванках, гравці після матчу теж одягнені в кращих національних традиціях нашого народу. Що тут скажеш — неймовірна атмосфера та прекрасний звук: і сприяла цьому не тільки аудіотехніка для злагодженості, а й величезна самовіддача карпатських трибун та бажання підтримати команду в кожного присутнього на стадіоні!

10

Дорога додому

 Після гри все було просто — нікого не тримали, тож через 30 хвилин після фінального свистка ми доїдали свою порцію їжі в Пузатій Хаті, а ще за 40 хвилин — показували білет провіднику свого поїзда. О 6 ранку наступного дня нас уже зустрічав рідний Київ! Безперечно, один з найяскравіших виїздів сезону!

Адреса матеріалу в інтернеті: http://white-blue.kiev.ua/reports/1916.htm

Назад


Використання матеріалів сайту дозволено за умови посилання на Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ". Для онлайн-проектів - гіперпосилання (hyperlink) на http://white-blue.kiev.ua

Copyright © WHITE-BLUE.kiev.ua, 2006-2023