Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ" - WHITE-BLUE.kiev.ua

Звіт: Динамо - Оболонь 4:0 22/07/11 ЧУ
Звіт: Динамо - Оболонь 4:0 22/07/11 ЧУ Перед початком матчу тільки і було розмов, що про новий фільм. Одні голосно обговорювали найцікавіші моменти, інші ж намагались придбати квитки на додатковий сеанс, а їх все просили почекати до перерви. Не зважаючи на сезон відпусток, будній день і непринциповість суперника, ультрас Динамо без напрягу заповнили свої два сектори, і схоже, що це далеко не межа.

Вперше на перилах висів оновлений лицьовий банер ULTRAS DYNAMO. Він став довшим на кілька метрів, але при цьому легшим і охайнішим. В придачу до нього було придбано два новенькі мегафони. Це мабуть і все з візуалки, погода не дозволяла використовувати прапори, та і з самого початку планувалось зробити упор на голосову підтримку. І варто сказати, що це вдалось дуже непогано. Особливого драйву додала злива, яка почалась наприкінці першого тайму. Поки звичайні вболювальники ховались під дашком і парасольками сектор відривався на повну. Також слід відзначити переклички з фанами Оболоні. Ну і Цукорок порадував - 4 голи в 2-х матчах - виглядає досить неслабо, як для початку.

Окремо варто сказати пару слів про тих, хто стоїть навпроти. Угрупування SDK, яке раніше знаходилось на 11-му секторі, зробило таки свій вибір і хлопці перейшли на 20-й. Але їх місце не залишилось порожнім... Легіони пана Ржичицького відділились від батальйонів пана Михайленка і перемістились з 9-го сектору на 11-й, попутно зробивши цілих два нових лицьових банери. Основна мета - показати, що в теперішньому офіційному фан-клубі нікого не залишилось щоб його закрили, і можна було зробити новий офіційний фан-клуб. Одним словом два дядьки намагаються поділити бабло Суркіса, 20 калік намагаються перекричати 15 дітлахів, в той час як над ними дико рже два сектори ультрас.

5

6

7

9

42

Адреса матеріалу в інтернеті: http://white-blue.kiev.ua/reports/2062.htm

Назад


Використання матеріалів сайту дозволено за умови посилання на Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ". Для онлайн-проектів - гіперпосилання (hyperlink) на http://white-blue.kiev.ua

Copyright © WHITE-BLUE.kiev.ua, 2006-2019