Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ" - WHITE-BLUE.kiev.ua

Звіт: Дніпро - Динамо 0:4 28/08/11 ЧУ
Звіт: Дніпро - Динамо 0:4 28/08/11 ЧУ Розраховувати, що клуб подасть заявку на приїзд гостей після останніх подій абсолютно не доводилось, тому дніпряни заздалегідь почали викупляти квитки для столичних гостей.

Втім СБ Дніпра вирішили все ж виділити гостьовий сектор, відповідно з потраплянням на стадіон у біло-синіх взагалі не було проблем, хіба що з барабаном виникли досить серйозні складнощі. Як я зрозумів, це взагалі був перший випадок, коли барабан пропустили на гостьовий сектор на Дніпро-Арені.

 Сектор дуже незручний в Дніпропетровську, особливо в плані розвісу банерів, та і в плані звуку теж - нижні ряди не чують, що заряджають верхні, заряджати навпаки - взагалі не варіант, бо весь звук іде на поле, і зверху лише видно, що в перших рядах хтось махає руками. Лише барабан і рятував.

 Менти на секторі поводили себе досить бикувато, так, Д-ра, який вирішив сходити до вітру, відмовились пускати назад на своє місце і почали пакувати, аргументуючи це тим, що у нього квиток на верхню частину сектора, а він пробував прориватись до своїх речей. Були й інші сутички, кількох хлопців просто пробували висмикнути з натовпу, але сектор миттєво підривався за своїх.

 Що стосується звуку - дуже гарно йшли нон-стопи. Довго, емоційно, з настроєм, іноді хлопці навіть пробували зупинити барабанщика і почати щось нове, бо сам він відмовлявся зупинятись... Заряд "Киев - Днепр - алкоголь" переробили на "Киев - Днепр - тайский бокс". Як завжди буває на таких матчах, були і переклички з сектором господарів, і спільне виконання (Червоної рути та Гімну). З візуалки - два невеличкі прапори з новою емблемою.

 Після фінального свистка і всіх подяк від футболістів на поліл ишився лише Мілош Нінкович, який робив пробіжки під чітким керівництвом Пінколіні і під заряди в свою адресу.

 Найбільше ж емоцій за весь матч принесла звістка з Одеси, яка дозволила динамівцям вийти на перше місце в чемпіонаті. Заряди в цей час думаю не варто цитувати дослівно. Одним словом "Спасибо жителям Одессы за пачку новой свежей прессы!"

9

18

20

25

Адреса матеріалу в інтернеті: http://white-blue.kiev.ua/reports/2126.htm

Назад


Використання матеріалів сайту дозволено за умови посилання на Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ". Для онлайн-проектів - гіперпосилання (hyperlink) на http://white-blue.kiev.ua

Copyright © WHITE-BLUE.kiev.ua, 2006-2023