Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ" - WHITE-BLUE.kiev.ua

Звіт: Динамо - Іллічівець 3:1 11/09/11 ЧУ
Звіт: Динамо - Іллічівець 3:1 11/09/11 ЧУ З такими темпами як зараз розвиваються події навколо динамівського двіжу вже і не знаєш чого очікувати від кожного наступного матчу. Але цього разу все було абсолютно спокійно, жодних проблем на вході, жодних проблем на виході зі стадіону, самбісти лише здалеку спостерігали за всім, що відбувається, стюардів на секторі не було.

На фоні напівпорожнього стадіону 20-21 сектори досить сильно виділялись - народу вже явно більше ніж на два сектори, але всі все одно намагаються втиснутись в межі зазначених секторів, а звідси і купа людей в проходах і між рядами.

Шиза без особливого надриву поступово наберала обертів, і в другому таймі це була справді "огненная шиза", яку так хотів споукмен. Команда показала цікаву і результативну гру, і цього було досить щоб задовольнити вболівальників.

11

23

33

31

02

07

08

012

Адреса матеріалу в інтернеті: http://white-blue.kiev.ua/reports/2161.htm

Назад


Використання матеріалів сайту дозволено за умови посилання на Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ". Для онлайн-проектів - гіперпосилання (hyperlink) на http://white-blue.kiev.ua

Copyright © WHITE-BLUE.kiev.ua, 2006-2023