Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ" - WHITE-BLUE.kiev.ua

Звіт: Чорноморець - Динамо 1:2 18/09/11 ЧУ від Viva
Звіт: Чорноморець - Динамо 1:2 18/09/11 ЧУ від Viva Група VIVA-хлопців вирішила подорожувати до місця проведення поєдинку автостопом. Розділившись на групки по 2 людини змагались хто швидше доїде до морського узбережжя і були в Одесі ще в суботу після обіду. Погулявши містом потрібно було вирішувати питання з ночівлею, і тому зупинились... в дитячому таборі на околиці міста, де одна з давніх знайомих працювала вожатою. Один 2-місний намет на всіх, 2 матраци і одна ковдра, і купа дітей 9-12 років навколо.

 Під ранок прибула вже четверта частина, і, якимось чином спетлявши від ментів, випадково опинилась прямо перед цим піонерським табором. Далі всі відправились гуляти в центр міста, а ближче до обіду почались дзвінки про загальний хохловський збір на одному з пляжів.

 За три години одеські скаути так і не наважились привести на пляж хоч когось, тому весь моб, який до того часу налічував вже більше півтори сотні чоловік, відправився гуляти містом. Як тільки кияни перекрили проїжджу частину, одразу ж намалювався десяток ментів, які супроводжували гостей аж до самого стадіону. Прийшовши під трибуни стадіо (який до речі називається Спартак), кияни вирішили, що до матчу ще досить багато часу, тому було вирішено ще прогулятись Дерибасівською. Менти навіть не пробували заперечувати...

 Тим часом вже почався запуск біло-синіх на сектор. На гостьовому 288 місць, киян на порядок більше. Менти обіцяють, що пустять від сили чоловік 350, решту запакують в автозаки і будуть тримати до кінця матчу. Квитки закінчились і на секторі стало вже дуже тісно, тим не менш всі намагались посунутись, щоб ніхто не залишився без футбольного видовища. Сиділи і на паркані за сектором, і на даху будиночка, що стоїть поряд з гостьовим. “Огненная шиза” продовжилась і тут, практично весь матч кияни на голому торсі, особливо слід відзначити 5-хвилинку, коли Динамо вийшло вперед. По команді сектор дістає уявну піротехніку, починає шипіти і закидувати нею поле, менти на бігових не розуміють що відбувається і явно панікують від характерного звуку і хрусту зламаних сидінь під ногами.

 Одеські вболівальники розчарували і на стадіоні. Прапори проносять дівчата з дитячими візочками, при цьому прапори постійно випадають з рук і виглядає це все дуже незграбно. Вішати банери на секторі теж не чоловіча справа – може це була якась приманка, на яку ми повинні були купитись? За 10 хвилин до початку матчу одеський сектор порожній, лише банери висять, потім став заповнюватись, але з гостьового візуально здавалось, що гостей все ж більше ніж чорно-синіх. На початку матчу одесити продемонстрували якийсь банер, правда його зміст вже третій день залишається загадкою – навіть по фото важко зрозуміти основну ідею полотна. Червоних футболок на секторі Чорноморця більше ніж роз. Судячи з негативних постів кузьми в динамівських блогах, по трансляції було чутно якісь образливі заряди в сторону киян, на стадіоні ж було чутно лише їх барабан. Ну і заряди Металіст-Спартак-Шахтер-чемпион! від кузьми одеської в черговий раз довели, що це був справжній матч ненависті!!!

 Другий тайм кияни провели досить мляво, хлопчик на бігових доріжках не встигав приносити гостям воду і було дуже спекотно, видовищ вже ніяких не спостерігалось. Після фінального ж свистка велика частина футболістів подарувала свої футболки, а потім, коли киян вже почали випускати з сектора, кожен міг сфотографуватись з усіма гравцями на вибір, адже вони виходили до автобуса через той самий вихід, що і фанати.

 Менти хотіли якнайшвидше здихатись від головного болю з столиці, тому навіть запропонували бюджетні квитки на потяги, правда всі і так не збирались довго лишатись в Одесі – вранці робота, навчання, і чергові 5 днів очікування до наступних вихідних. Правда ще ж буде Кубок, ви не забули?

07

03

08

05

09

13

17

19

21

26

28

Адреса матеріалу в інтернеті: http://white-blue.kiev.ua/reports/2185.htm

Назад


Використання матеріалів сайту дозволено за умови посилання на Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ". Для онлайн-проектів - гіперпосилання (hyperlink) на http://white-blue.kiev.ua

Copyright © WHITE-BLUE.kiev.ua, 2006-2023