Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ" - WHITE-BLUE.kiev.ua

Звіт: Динамо - Олександрія 4:0 20/11/11 ЧУ
Звіт: Динамо - Олександрія 4:0 20/11/11 ЧУ Після подій в Харкові ультрас Динамо не могли залишити цю ситуацію без уваги. Замість того щоб тихенько відмовчатись чи якось залагодити ситуацію, працівники клубу почали лише провокувати і без того обурених вболівальників, розповідаючи в пресі, що фанати самі винні, і ніхто їх до Харкова їхати не змушував. Особливо старався пан Несенюк, який і без цього всіх вже дістав своїми блогами. Як може людина, яка каже, що без вболівальників в Харкові Динамо нічого не втратило, бути відповідальною за роботу з цими ж вболівальниками?

Домашня гра з Олександрією не викликала ажіотажу, лише пару тисяч бажаючих померзнути на стадіоні цього осінньо-зимового вечора і... майже три сектори ультрас. Служба безпеки здогадувалась про настрої фанатів, тому при проносі банерів і барабану влаштували такий шмон, що і миша не прошмигнула б. Навіть куртки змушували знімати. Решта ж вболівальників потрапила на стадіон без особливих проблем, хоча до чорних абонементів цього разу ставились якось дуже прискіпливо. Кому як пощастило... Під секторои небачене скупчення самбістів, але вони поводили себе спокійно.

Перший тайм - досить непогана шиза, від якої луна йшла напівпорожнім стадіоном. Банерна лінія була відсутня. На 35-й хвилині на секторі з’явилась текстівка з цитатою Несенюка, яку він ляпнув на відеоконференції тиждень тому: "За останні 3 роки відвідуваність домашніх матчів збільшилась в 2 рази!". Цю маленьку брехню доповнювали "хмарки" з найбільш яскравими фразами Колюні. В цей час фанати почали покидати свої місця, і як тільки сектори 20-22 стали порожніми, поряд з’явилась ще одна текстівка: "Где же болельщики, Коля?". Що мене вразило - стадіон почав аплодувати, мабуть таки справді накипіло. Під сектор одразу прибігла сила силенна журналістів, їх розважали пару чоловік в масках Несенюка, показуючи, що вони нарешті очистили стадіон Динамо від найбільшого зла - від відданих вболівальників. Десять хвилин тишу над стадіоном пронизували лише пісні фанатів Олександрії і невеличке пожвавлення звичайних глядачів, коли Динамо забило другий гол.

 На центральних секторах всім бажаючим роздавали листівки червоного кольору з пропозицією "показати червону картку" менеджменту клубу, якщо до нього є якісь претензії. Найбільш активні одразу почали тикати ці картки в обличчя Несенюку, який сидів на одному з центральних секторів, тому він був змушений покинути своє місце і додивлятись матч на даху стадіону. На початку другого тайму всі присутні на стадіоні показали червону картку нездарі, перший сектор, де зазвичай сидять найбільш поважні вболівальники, скористався нагодою показати ці картки особисто Суркісу, після чого зарядив Ганьба-ганьба! Сектори ультрас підтримали, потім над стадіоном було добре чутно "Несенюк - геть!". Після цього на перилах 20-го сектору з’явився звичний банер Ultras Dynamo, а поряд з ним ще одна текстівка: "Раньше за Динамо болела страна, а тепер только мы с вами..."

Весь другий тайм команда показувала свій клас під вже звичні заряди, з кожним матчем фанатів за воротами стає все більше і більше, а отже і підтримка кожного разу стає все гучнішою. Після фінального свистка команда підійшла подякувати, а вболівальники ще довго обговорювали акцію проти Миколи і її можливі наслідки. Приємно було чути від однієї людини, якій вже далеко за 50: "Хлопці, акція була шикарна, але я вас дуже прошу... не йдіть більше зі стадіону, без вас тут буде зовсім сумно". В післяматчевому інтерв’ю ІМС заявив, що раз такі акції фанати влаштовують, то значить справді чимось незадоволені, тому потрібно буде знайти іншу людину, яка зможе знайти порозуміння з фанатами. Ну що ж... поживем, побачим.

1

8

12

15

16

20

21

22

25

26

30

34

36

42

46

48

49

52

54

57

66

69

83

Адреса матеріалу в інтернеті: http://white-blue.kiev.ua/reports/2282.htm

Назад


Використання матеріалів сайту дозволено за умови посилання на Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ". Для онлайн-проектів - гіперпосилання (hyperlink) на http://white-blue.kiev.ua

Copyright © WHITE-BLUE.kiev.ua, 2006-2023