Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ" - WHITE-BLUE.kiev.ua

Звіт: Оболонь - Динамо 0:1 26/11/11 ЧУ
Звіт: Оболонь - Динамо 0:1 26/11/11 ЧУ День пам’яті жертв голодомору - явно не найкраща дата для проведення футбольних поєдинків, втім, при владі самі знаєте хто, тому київське дербі, як і ряд інших матчів, ніхто не переносив. Залишати без підтримки команду кияни не збирались, але і влаштовувати якісь шоу теж було недоречно. Після акції протесту проти пана Несенюка сам винуватець кудись зник, як крізь землю провалився, а інші робітники клубу почали якісь рухи в напрямку організації гостьового сектору. ФК Оболонь виділила лідеру чемпіонату 540 квитків, що явно більше, ніж гостьовий сектор на затишній арені пивоварів.

Але навіть число 540 не змогло б задовольнити потреб ультрас Динамо, це вдвічі менше ніж власників сезонних абонементів на ультрас-сектори, тому лідери біло-синіх почали шукати альтернативні шляхи організації сектору. І, досить несподівано, керівництво ФК Оболонь погодилось виділити фанатам Динамо необхідну кількість квитків на трибуні без даху. Тим часом динамівський фан-клуб, розуміючи що їх квитки лишаються без діла, почав надзвонювати з проханням "ви ж приїдьте купіть", на що отримав відповідь, що ніхто до них їздити не буде, або кладіть в каси на стадіоні Динамо і ми купим в касах, або віддавайте всі квитки нам, і ми самі їх реалізуєм... таким чином наша присутність на стадіоні збільшилась на +400 ротів.

 День матчу видався сонячним, хоч і трохи прохолодним. Початок гри о 14:00 виглядав трохи незвично, але мені навіть подобаються такі ранні матчі... Під стадіоном купа біло-синіх шукала у вітру погоди і, чомусь, не поспішала заходити на стадіон. Пускали лише через вхід з боку гостьового, навіть з квитками на 12-й сектор, тому остаточно всі зібрались лише хвилині на 10-й. Перед стартовим свистком була хвилина мовчання, банери і від нас, і від фанів Оболоні, які потім повісили на перила. В день матчу стало відомо, що керівництво Оболоні і менти офіційно дозволили пронос свічок на стадіон, хоча і без цього всі бажаючі змогли б пронести все необхідне.

 Підтримку біло-синіх досить важко оцінити однозначно. З одного боку дуже багато малих на секторах, розтягнута трибуна і лише один споук не могли дати потужний звук, бо до крайніх секторів не одразу доходило, що ж заряджає центр, а з іншого боку виконання Ди-на-мо під барабан давало дуже потужну луну, яка відбивалась від даху протилежної трибуни і накривала весь стадіон. Було багато перекличок з пивоварами, "White power", "Киев без шавок!", МКГ, "Динамо-Оболонь!", і, що мене здавувало, на заряд "Слава Україні!" відповів весь стадіон! Погода потроху псувалась, шиза теж не ставала кращою, тому кінець другого тайму вийшов вже зовсім невеселим і фанати самі намагались зімітувати фінальний свисток судді щоб пошвидше закінчити матч. Втім, Динамо здобуло контрольні 3 очки і показало більш-менш цікаву гру, тому дербі можна назвати вдалим.

5

6

12

13

16

20

23

29

30

31

40

42

46

48

Адреса матеріалу в інтернеті: http://white-blue.kiev.ua/reports/2290.htm

Назад


Використання матеріалів сайту дозволено за умови посилання на Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ". Для онлайн-проектів - гіперпосилання (hyperlink) на http://white-blue.kiev.ua

Copyright © WHITE-BLUE.kiev.ua, 2006-2023