Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ" - WHITE-BLUE.kiev.ua

Звіт: Карпати - Динамо 0:1 10/12/11
Звіт: Карпати - Динамо 0:1 10/12/11 Виїзд до Львову завжди стоїть на якомусь особливому місці у киян, туди їдуть більше відпочити ніж фанатіти, багато хто лишається на кілька днів. Цього разу кількість виїздюків була трохи більшою ніж зазвичай, що зумовлено проведенням гри на новій арені - активна кузьма потроху освоює практику виїздів в інші міста без допомоги клубу. Біло-синій вокзал і три чверті киян в кожному з вагонів потяга...

Мені "пощастило" їхати поряд з старшими хлопцями, у яких розважальна програма не обмежувалась яблучним соком чи кефіром. Галас у вагоні стояв ще той, втім, мені спати вони не заважали, а менти кудись поховались від гріха подалі. По потягу носилась туди-сюди вгашена руда журналістка "Іншого футболу" з не менш вгашеним оператором. При її появі хлопці весь час викликали Алієва на допомогу, а вона приставала до малишні з проханням заспівати фанатську пісеньку і розповісти якусь сенсацію.

У Львові першим ділом поїхали в центр за квитками на матч, там вже була довжелезна черга. Продаж квитків в місті виявився правильною штукою, бо на Львів Арені швидко продати таку кількість тікетів було б дуже проблематично. Невеличкий сніданок, і вже час їхати до Ашану, де на 13:00 було заплановано збір киян. На жаль, частина виїзного складу збір проігнорувала, що суттєво вплинуло на рівень організації маршу. Через відсутність звичних споукменів все грубо кажучи пішло на самотьок... Шиза на парковці з її неймовірною акустикою була шикарна, піро теж нічогеньке, а от далі стався курйоз, яких ще пошукати треба. Менти вирішили, що краще буде, якщо киян повести до стадіону через центральний вхід, тобто перекрили на 20 хвилин трасу Київ-Чоп аби фанати Динамо могли по асфальту спокійно дійти до Арени Львів, але в сам момент повороту дим від піротехніки накрив все і всіх, і коли хоч трохи розвиднілось, то стало ясно, що половина киян десь зникла, точніше пішла на стадіон навпростець, через поле з багном. Заряди поступово стихали і вже під самим стадіоном марш перетворився на мовчазну ходу людей з біло-синіми шаликами.

Біля стадіону виявилось, що знайти гостьову касу не так і просто - стюарди нічого не знають, жодних вивісок чи вказівників, квитки на динамівський сектор продавали з якогось фургончика. Потрапляння на сектор без особливих проблем, шмон поверхневий, турнікети не працюють, стюарди привітні... лєпота. По зручності, на мою думку, львівська арена зараз найкраща в Україні, хороший огляд з трибун, хороша акустика, зручні проходи. Вішати банери погано, але вже якось справились. Львів’яни готували грандіозне шоу, та замахнулись на такий масштаб, який поки подужати не можуть. Перший млинець, як то кажуть...

На нашому секторі нічого особливого не було. Візуально зібралось близько тисячі біло-синіх, багато хто звик скупчуватись внизу сектора на домашках, тому і тут перші 3-4 ряди стояли по 2 людини на сидіння. В першому таймі непогана шиза, навіть маленький барабан було чутно далеко за межами двох секторів. Фанатіли всі, хоча склад на секторі був далеким від ідеального. Початок другого тайму - кияни трохи здулись, та і атмосфера на стадіоні у Львові така, що їх кузьму так просто не перекричиш. Перекличок з зелено-білими було небагато, кияни весь матч намагались спровокувати перекличку МКГ, адже після березневої битви з запахом м’яса жителів першої лікарні вже і за людей не тримають. Та цього разу фанати Карпат ретельно притримувались настанов керівництва партії і старанно оберігали свій нейтралітет. Натомість завжди вірні зарядили у відповідь "Алієв пі.ар!", що взагалі якось важко пояснити. У спільному виконанні були лише "Слава Україні - Героям слава!" та "Хто не скаче - той москаль".

На 67-й хвилині киян накрило львівське полотно з божою матір’ю і під ним почалось піротехнічне шоу - кілька димів, 2 фаєри і ще кілька вроцлавів. На таку кількість піротехніки в Києві ніхто б і не звернув уваги, а тут накрило весь стадіон. Та так накрило, що суддя зупинив матч. Кузьма одразу ж почала освистувати киян, заряджати "Ганьба!", та біло-сині у відповідь зарядили "Карпати!" та "Слава Україні", і гнів кузьми миттєво зник. Зупинка гри пішла на користь динамівцям, які саме на той час отримали чисельну перевагу, і вже на 88-й хвилині кількома фаєрами ми святкували переможне взяття воріт. Більше запалити не наважились, бо це вже призвело б до повного припинення гри. Здивувало те, що диктор весь матч наголошував на недопустимості використання піротехніки, при цьому на табло перед матчем весь час крутили піротехнічні акції зелено-білих.

Ще один неприємний епізод стався під кінець матчу - один з київських банерів відв’язався і впав на нижній ярус, а кузьміч, на якого він впав, не довго думаючи сховав банер під куртку і почав тікати. Кияни ломанулись за ним навздогін, і коли банер вже був в руках у власників, в сутичку втрутились стюарди. Почався заміс за межами сектору, частина біло-синіх покинула свої місця і направилась туди, потім прибув загін беркуту і силою почав всіх заганяти назад на сектор. Банер таки повернули власникам і ніби нікого не затримали.

Суддя додав 13 хвилин до основного часу і кузьма почала біситись, жбурляючи всяке лайно в київських футболістів. Матч таки дограли, але він лишив зовсім не такі враження, які ми звикли отримувати від поєдинків у Львові. Цього разу гостьовий сектор тримали ще 30 хвилин на стадіоні, а потім випустили на те саме поле з багном, хоча й обіцяли допомогти з автобусами щоб доїхати на вокзал. Розташування стадіону на околиці міста спричинило ще одну проблему - транспорт. Бажаючих залізти в автобус чи маршрутку було в кільканадцять разів більше ніж вони здатні вмістити, всього за 2 гривні кожен міг спробувати відчути себе кількою в банці, якщо пощастить потрапити всередину. Ну і кілометрові пробки - куди ж без них.

 Паскудна погода змусила нас шукати якийсь гендель де можна спокійно перекусити, але суботнього вечора знайти столик для компанії в 10 чоловік проблема навіть у Львові. Втім, голодними не залишились. Ближче до півночі частина компанії попрямувала на вокзал, решта лишилась на ніч і двіжує у Львові й досі...

18

26

35

39

42

61

74

Адреса матеріалу в інтернеті: http://white-blue.kiev.ua/reports/2315.htm

Назад


Використання матеріалів сайту дозволено за умови посилання на Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ". Для онлайн-проектів - гіперпосилання (hyperlink) на http://white-blue.kiev.ua

Copyright © WHITE-BLUE.kiev.ua, 2006-2023