Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ" - WHITE-BLUE.kiev.ua

Звіт: Динамо - Дніпро 2:0 18/03/12 ЧУ
Звіт: Динамо - Дніпро 2:0 18/03/12 ЧУ Київ давно вже не бачив 68 тисяч на трибунах, саме стільки зібралось цього теплого весняного дня на трибунах НСК "Олімпійський", другий за відвідуваністю матч Чемпіонату України за всі часи, між іншим. Стюарди та міліція так і не навчились справлятись з такою кількістю бажаючих потрапити на стадіон, тому перед грою була досить сильна тиснява на входах. Втім, вже за півгодини до гри фанатські сектори були переповнені і ультрас про давку під стадіоном дізнались тільки з Інтернету після матчу.

В порівнянні з матчем двотижневої давнини кількість людей на секторах лише збільшилась, при місткості секторів 850 чоловік кожен народу набилось явно більше 2500. Знову не щастить киянам зі звуком, перед самим матчем вийшли з ладу одразу два мегафони, тому трибуною керував один єдиний споукмен. І якщо знизу шиза ще якось була схожа на вогонь, то до верху сектора настанови споука доходили не завжди. Тема з розтяжками лише набирає обертів, і на цьому матчі було представлено ще з десяток нових двуручників.

На початку другого тайму було пірошоу з використанням стробоскопів, правда планувалось все спалити за один раз, але задоволення розтягнули на два і після голу трибуна також палала різнокольоровими вогнями. На початку другого тайму сектор став по торсу, і пробув так практично до кінця матчу.

 рузів з Дніпропетровська приїхало трохи більше 600 чоловік, хороша банерна лінія, багато роз, сектор по торсу в другому таймі. Кілька разів пробували зарядити перекличку, але гул стадіону стояв такий, що ні кияни не чули гостей, ні навпаки. Акустика стадіону явно залишає бажати кращого. Втім, про свободу чесним зарядили обидва сектори...

1

2

3

4

5

6

10

10

11

18

20

24

Адреса матеріалу в інтернеті: http://white-blue.kiev.ua/reports/2384.htm

Назад


Використання матеріалів сайту дозволено за умови посилання на Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ". Для онлайн-проектів - гіперпосилання (hyperlink) на http://white-blue.kiev.ua

Copyright © WHITE-BLUE.kiev.ua, 2006-2023