Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ" - WHITE-BLUE.kiev.ua

Звіт: Ворскла - Динамо 18/08/12 ЧУ
Звіт: Ворскла - Динамо 18/08/12 ЧУ Два роки тому, з різницею всього в кілька днів полтавська Ворскла перемогла київське Динамо з рахунком 3:1, але гірка історія нічому не навчила київських футболістів, і цього разу весь сценарій повторився практично один в один - дуже багато киян в місті, жодних ознак місцевих вболівальників до гри.

Традиційний збір біля орла, і марш містом до гостьового сектору. Точніше піромарш, адже дими як запалили кияни в Корпусному саду, так вони і диміли аж до стадіону, змушуючи перехожих інстинктивно діставати з кишень свої мобілки і знімати на камери все дійство.

 Цього разу до Полтави приїхала рекордна кількість біло-синіх, майже 550 чоловік. Банерна лінія на рівні, звук теж непоганий, до того ж гостей було ледь не вдвічі більше ні фанатів Ворскли на їх секторі, та й зелено-білі робили досить таки великі паузи між зарядами. Прапори киян полтавська міліція на сектор не пустила, мотивувавши це тим, що "фан-клуб погано працює з вболівальниками, тому вони палять дими і перекривають проїжджу частину", а полтавчани досить таки активно використовували зелено-білі прапорці. Банерну ж лінію господарів прикрашав величезний банер "Ворскла ультрас".

 Єдиний гол матчу дуже завів місцеву публіку, до гостьового сектору почали стягуватись місцеві хулігани й хуліганята і дражнити приїжджих фанатів. Втім, це вже нікого не дивує - в Полтаві вони так роблять практично на кожен приїзд киян. Біло-сині ж на останніх хвилинах матчу запалили рештки піротехніки. Після гри в місті відбулось кілька сутичок, зокрема собака до Гребінки поїхала з розбитим склом, а досить велика кількість полтавців лишилась без своїх біло-зелених роз.

Адреса матеріалу в інтернеті: http://white-blue.kiev.ua/reports/2558.htm

Назад


Використання матеріалів сайту дозволено за умови посилання на Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ". Для онлайн-проектів - гіперпосилання (hyperlink) на http://white-blue.kiev.ua

Copyright © WHITE-BLUE.kiev.ua, 2006-2023