Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ" - WHITE-BLUE.kiev.ua

Михайло Фоменко: "Збірній України не можна програти цю битву"
Михайло Фоменко: "Збірній України не можна програти цю битву" Головний тренер національної збірної команди України Михайло Фоменко на передматчевій прес-конференціх напередодні матчу-відповіді плей-офф кваліфікації КС-2014 зі збірною Франції у Парижі відповів на запитання представників ЗМІ.

-  Михайле Івановичу, що змінилося у стані національної збірної команди України протягом двох останніх днів?
 
-  Після гри намагаємося привести команду у порядок - функціонально, психологічно. Хлопці витратили багато сил і емоцій у першій грі.
 
-  Ви відпустили футболістів відпочити у суботу після гри? А чи відпочивали самі після настільки нервового матчу?
 
-  Хлопці свою справу зробили, тому вони відпочивали. Нам треба було переглядати гру і робити висновки. Думаю, що у нас буде час відпочити потім.
 
-  Гравці збірної Франції після першого матчу сказали, що матч у Києві був складним. Що Ви чекаєте від гри у Парижі? Чи буде битва у матчі-відповіді?
 
-  Не думаю, що матч буде спокійним. Ми читали висловлювання і головного тренера, і гравців. Вони кажуть, що буде битва. Нам не можна буде програти цю битву.
 
-  Ви уже знаєте, хто буде завтра грати замість дискваліфікованих Кучера та Федецького?
 
-  Ми визначаємося зі складом у день гри. Ще будуть тренування, дорога, зміна кімнатної температури на вуличну. Не можна заздалегідь робити припущення з цього приводу.
 
-  Чи очікуєте Ви від матчу на «Стад де Франс» агресивної гри у виконанні збірної Франції?
 
-  Виходячи з першого тайму у Києві, їм треба буде більше атакувати, аніж захищати свою територію.
 
-  Кучер після першого матчу сказав, що спеціально йшов на фол в останні хвилини матчу, отримавши червону картку. Чи не сварили Ви його?
 
-  Ні. Він не йшов спеціально на картку. Треба було перервати атаку суперника. Це було природньо з його боку. У нас було десять футболістів з жовтими картками. Націлювали їх якомога менше давати привід для пред'явлення їм жовтих карток. До «робочих» попереджень у мене питань немає.
 
-  Чи будете радитися з капітаном або гравцями, хто зможе зіграти замість Федецького у завтрашній грі? Коли Ви більше хвилювались - зараз або перед першим поєдинком?
 
-  Гра ще не закінчилася, це був перший тайм. Хвилювання були присутні і будуть. Перед першою грою попросив хлопців, щоб вони написали свій склад - кожен написав, що вважає за потрібне. Ще у нас будуть бесіди з гравцями.
 
-  Збірна Франції дуже вірить у власні сили перед матчем-відповіддю, гравці впевнені, що вони зможуть виграти. Що Ваші гравці думають перед матчем?
 
-  Ми будемо виходити з гри суперника. Якщо вони будуть грати агресивно, то нам необхідно буде зіграти ще агресивніше.

18.11.2013

Адреса матеріалу в інтернеті: http://white-blue.kiev.ua/news/2777.htm

Назад

Використання матеріалів сайту дозволено за умови посилання на Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ". Для онлайн-проектів - гіперпосилання (hyperlink) на http://white-blue.kiev.ua

Copyright © WHITE-BLUE.kiev.ua, 2006-2021