Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ" - WHITE-BLUE.kiev.ua

Звіт: Динамо - Шахтар 2:3 26/10/11 ЧУ
Звіт: Динамо - Шахтар 2:3 26/10/11 ЧУ В кубковому матчі ще на стадії однієї восьмої фіналу зійшлись дві найсильніші команди України. Очікувано був аншлаг на трибунах, сектори під табло також по вінця - знову люди в проходах і між рядами, що аж ніяк не робить перегляд матчу комфортнішим. Якби розмістити всіх з розрахунку 1 сидіння = 1 людина, то фанатських секторів було б чотири, а так лише три.

Але і так це викликало певні труднощі при створенні звукової підтримки команди. В тому плані, що розтягнуті по довжині сектори досить складно змусити заряджати синхронно без використання мікрофонів, жоден мегафон не буде чутно через два сектори, коли стадіон гуде і кипить. Але в першому таймі шиза йшла непогано, не зважаючи на рахунок на табло і зіпсований через це настрій. Як не крути, а все ж події на полі досить суттєво впливають на віддачу, з якою викладаються фанати.

 Під кінець першого тайму Ярмоленко забиває і на трибуні починається справжнє пекло. З кожним матчем арсенал для таких спонтанних пірошоу стає все більш вражаючим, і цього разу, схоже, це було вже занадто. Пітарди розміром з півлітрову пляшку, від яких відчуваєш солідну таку ударну хвилю, фаєри, від яких різнокольорові бризки летять на півметра вверх, вроцлави, хіросіми... Але найжахливішими були дими в металічних колбах - неймовірно їдкі і дуже-дуже димні, доповнені вже звичними РДГ - вони створили стовп диму на кілька десятків метрів і осад в горлі у більшої частини стадіону. Але виглядало солідно, не без цього.

 Після такого святкування голу сили після перерви лишились не у всіх, тому в другому таймі шиза пішла на спад. Натомість в хід пішли прапори. Після вересневого матчу кияни знову відмовились від образливих зарядів в сторону фанатів Шахтаря, єдине, що можна було почути, це Рибка тридварас. Також було створено чергову текстовку проти репресій на трибунах, яка фанатів Шахтаря стосується зараз не менше ніж киян. Хоча, судячи з банерів, Шахтар на цьому матчі представляли далеко не ті, кого зараз пресують в Донецьку.

 Чотири споукмени по черзі намагались завести віраж, але вогняна шиза цього вечора була десь в іншому місці. На 88-й хвилині іржаві остаточно поховали надію киян на чвертьфінал і побігли святкувати (як ви думаєте куди?) до кутового прапорця, найближчого до фанатських секторів. Хтось з пересердя жбурнув дим в їх сторону і тут спрацював рефлекс 88-ї хвилини, в слід за димом запалала і решта піротехніки, що залишилась. Друге пірошоу вийшло не менш вражаючим ніж перше, але було це все аж дуже нелогічно, бо для звичайних глядачів виходило, що кияни святкують гол у свої ворота. Футболісти Динамо все ж показали характер і один м’яч відквитали, вже напівпорожній стадіон щосили погнав їх вперед, але часу відігратись не було...

Адреса матеріалу в інтернеті: http://white-blue.kiev.ua/reports/2252.htm

Назад


Використання матеріалів сайту дозволено за умови посилання на Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ". Для онлайн-проектів - гіперпосилання (hyperlink) на http://white-blue.kiev.ua

Copyright © WHITE-BLUE.kiev.ua, 2006-2021