Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ" - WHITE-BLUE.kiev.ua

Звіт: Фейєноорд - Динамо 07/08/12 ЛЧ
Звіт: Фейєноорд - Динамо 07/08/12 ЛЧ Після першого матчу Динамо зберігало чудові шанси на прохід у наступний раунд, тим не менш з такою грою були великі побоювання, що команда цими шансами не скористається. Спостерігати за грою біло-синіх без валідолу зараз вкрай складно - більшість перемог команда здобуває на останніх хвилинах і з мінімальною перевагою.

 Підтримати біло-синіх в Нідерландах відправилось трохи більше 20 фанатів з Києва, четверо з них пробили (точніше і досі пробивають) двійник Кривий Ріг - Роттердам. Fans from Germany також прибули на гру чималим складом, додати сюди ще кількох біло-синіх з інших куточків Європи і в результаті на секторі утворилось активне ядро в районі 50 чоловік. Ще близько 200 чоловік діаспори та київських мажорів спостерігали за грою на гостьовому секторі сидячи, іноді підключаючись до самих простих зарядів.

 На початку гри фани Фейєнорда продемонстрували модульне шоу та банер з якимось дивним металевим створінням, що крокує Європою з прапором команди в своїх клешнях. Одночасно з цим по всій трибуні хаотично запалили дими та кілька фаєрів, виглядало це дійство зовсім неорганізовано. Ще перед грою диктор постійно спонукав стадіон виконувати якісь місцеві пісні під музику, протягом поєдинку трибуни заводили їх вже без музичного супроводу, але це все було якось спонтанно і дуже недовго. Постійного співу і зарядів, як ми звикли чути в Україні, у голландців не було. Барабан на гостьовий сектор вони теж не пропустили, заявивши, що команду треба підтримувати цивілізовано, без жодних спеціальних засобів... У них, відповідно, барабану і мегафону теж не було.

 Кияни ж "вривались" у тих паузах, коли стадіон замовкав. Це дуже дратувало кузьму на сусідніх секторах - місцеві починали чимдуж барабанити по склу, що відгороджувало їх від гостьового сектору. Це створювало досить сильний шум, такий, що їх підтримувала решта стадіону. Барабанити місцевим у відповідь кияни не могли, бо були відгороджені від захисного скла ще додатковим кордоном. Тим не менш місцевих змусили замовкнути... Хто не знає, Роттердам є другим за величиною портом в світі, відповідно кольорових там в місті найбільший відсоток по Нідерландам, на трибунах контингент такий самий. Так от, один киянин на зворотній стороні стікера намалював свастику і смайлик, і в перерві наклеїв на захисне скло перед стадом найбільш буйних пакистанців. Після цього здійнявся просто неймовірний гвалт - прибігли практично всі місцеві стюарди (а вони відповідно теж китайці та негри), почали прочісувати сектор щоб знайти того хто клеїв стікер, а пакистанці в цей час дико верещали... Пошуки нетолерантного фаната тривали весь другий тайм, а китаєць намагався ще й після матчу знайти порушника спокою, але так і не знайшли. Місцеві ж весь другий тайм вже сиділи спокійно.

 Після гри всіх спокійно випустили у місто, були перестороги що місцеві будуть мститись за банер, який вони втратили в Києві, але все пройшло без пригод - за трамваєм з киянами непомітно їхав поліцейський броньовичок, а в вагоні сиділо кілька тихарів, про яких біло-сині дізнались лише коли ті вийшли за ними на зупинці і пересіли в той самий броньоаний мінівен.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

Адреса матеріалу в інтернеті: http://white-blue.kiev.ua/reports/2547.htm

Назад


Використання матеріалів сайту дозволено за умови посилання на Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ". Для онлайн-проектів - гіперпосилання (hyperlink) на http://white-blue.kiev.ua

Copyright © WHITE-BLUE.kiev.ua, 2006-2021