Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ"
Головна | Новини | Статті | Звіти | На трибунах | Календар | ФКДК | Фото | Форум | Журнал "Святослав"
Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ" | Звіти Стартова | У вибране
  Нові фото
  Випадкове фото
  Пошук
  Розсилка
 Отримувати
 Відмовитися
  Друзі
Наші друзі
  Звіти
Звіт: Металіст - Динамо 1:2 23/07/10 Тур 3 ЧУ

Звіт: Металіст - Динамо 1:2 23/07/10 Тур 3 ЧУ


Ultras.org.ua
Коментувати
0

Через те, що київські динамівці за декілька днів гратимуть у кваліфікаційному раунді Ліги Чемпіонів, матч «Динамо» у національній першості перенесли на п'ятницю. Тому виникли певні сумніви щодо наявності великої кількості біло-синіх фанатів у першому матчі за межами рідного міста. Але виїзд до Харкова з «Металістом» аж ніяк не розчарував.

Вірогідність пригод та неспокійного виїзду зросла одразу ж після того, як вирішили добиратися до Харкова на "собаках". Бажаючих пробити цей виїзд в стилі 80-х виявилося значно більше, ніж сподівалося. Спочатку за півгодини до відправлення електрички Київ-Гребінка зустріли десяток знайомих облич. Пройшло якихось 10-15 хвилин, і загальна кількість киян становила більше 30 осіб. Однією колоною рушили до потрібної платформи київського вокзалу.

Перед від'їздом "собаки" підтягнулося ще трохи людей, а в інших вагонах знаходилося ще чимало хохлів, які сіли раніше за нас. Основна маса зосередилася у нашому вагоні - вагоні, в якому було найспекотніше в плані атмосфери та розваг. Там було все: від спокійних ігор у карти та спілкування, до шалених танців, зарядів, слему, криків, суперечок із пасажирами та крові занадто борзих особистостей.

Коли хохли, 40 чоловік, сіли в один вагон, люди просто здивовано дивилися, перешептувалися, мовляв, куди це хлопці їдуть. Та коли хлопці почали з часом освоюватися (а на це пішло не більше 5 хвилин), відчувати себе господарями, не давати спокою циганам та іншій нечисті, то розумніші - просто пішли в інше місце, а частина - чи то з цікавості, чи просто аби з кимось полаятися - вирішила зостатися. Через що надалі дехто пожалкував, а хтось, навпаки, навіть визнав, що це весело.

Посидівши півгодини у своєму вагоні, разом тікаємо від контролерів. Картина, коли півсотні чоловік йде вагонами, виглядає досить смішно - люди просто не можуть зрозуміти що відбувається. По дорозі від контролерів витягнули двері від туалету і, викинувши їх на швидкості ~80 км/год, позбавили "собаку" зайвої ваги. Не менш веселою картиною було масове перебігання...

Ну, а під кінець поїздки до Гребінки київські фанати вже зовсім розійшлися: пісні, слем, заряди, здавалося, що вагон зараз розсиплеться. В цей час в іншому кінці салону на нас "дивилися" десяток камер телефонів, а поруч сиділи пасажири, що по-різному реагували на побачене: хто - з легкою посмішкою, хто - з розгубленим видом, не розуміючи нащо він тут залишився. Коли емоції трохи вщухли, почалася інша забавка - абрикосова війна. По вагону розійшовся кульок з фруктами, а після першої кинутої кісточки не минуло й 60 секунд, як вся територія опинилася у вирії фруктового терору. Одразу ж по завершенню "сутичок" лунають заряди "Апельсиновый рай, стоит только захотеть", "Оле...", "Don't stop hooligans".

Приїжджаємо в Гребінку, де кількість киян зростає приблизно до 80 чоловік (можливо, навіть більше). Однією колоною із зарядами "Киев" йдемо дивитися, скільки треба чекати наступну "собаку". Виявивши, що у нас є дві вільні години, більшість одразу ж пішла шукати місце, щоб попити, поїсти, посидіти та весело провести час. Окремими групками знайшли кафе, де вже розмістилося чимало киян. Все спокійно, сидимо. Аж раптом по всьому кафе роздається крик: "Наших б'ють". Недовго думаючи, натовп зривається зі своїх місць і кудись біжить. Але пробігши пару сотень метрів, хлопці, які бігли попереду, несподівано змінюють напрям бігу. Всі губляться, розбігаються, а за нами лунають крики: "Стоять, бляди", "А ну сюда" і т.д. І так триватиме ще не одну годину. Виявилось, на приїжджих фанатів почали полювати міліція та місцева гопота. Багатьом дісталося дубинками від "сірих" тільки за те, що в цей час розташовувалися не на вокзалі.

Почекавши, поки ситуація хоч трохи уляжеться, помалу-потроху почали підтягуватися на вокзал. За цей час встиг поспілкуватися з наглядачами вагонів. Там позиція щодо того, що відбувається, розділилися на дві сторони: більшість звинувачувала в брутальності міліцію, яка нещадно добивала лежачих кийками, а декілька мужиків намагалися звинуватити в усьому саме фанатів. Проте всі одностайно голосили, що "в цьому замішана не лише міліція, а й місцеві долбойоби".

У "собаці" зі сполученням Гребінка-Огульці мусора зігнали всіх фанатів у останній вагон та їхали з ними до кінцевої станції. Більшість вимушена була заплатити 10 грн. за проїзд. В Огульцях, щоб не чекати 2 години електричку Огульці-Харків, деякі відділяються від решти і добираються до Харкова по шосе.

У самому місті нічого особливо спостерігати не довелося. За 2 години до матчу біля однієї з станцій метро зібралося близько 50 молодих харьків, щоб провести щось на зразок маршу по метро.

Тепер про події під стадіоном. До матчу залишається 1,5 години. Скрізь люди в жовто-синіх кольорах. В цей час з метро "Спортивна" наверх починає підніматися все більше біло-блакитних. Коли вийшли всі, місцева кузьма на мить замовкла від заряду "Киев". Колона з півсотні фанатів Великого Клубу почала збільшуватися за рахунок хохлів, що прибули під стадіон раніше. А за декілька хвилин невеличкі стички з місцевими стали причиною замкнення міліціянтами приїжджих в коло, навколо якого раптово "виросла" велика кількість "апасних", які до цього так впевнено давали по тапкам від найменшого руху в їхню сторону. Нарешті вдалося домовитися про прийнятну ціну за тікет (10 грн.) і, простоявши ще півгодини біля входу на стадіо, гостей починають запускати на сектор.

Все-таки приїхало нас достатньо багато, як для буднього дня. Виконання Гімну України всім стадіоном відверто розчарувало по звуку. Ставши по торсу на самому початку матчу, динамівські супортери в першому таймі заряджали не часто, проте досить чітко та злагоджено. У другому таймі динамівці зрівняли рахунок, і гостьовий сектор вибухнув радістю. А після другого голу на секторі стало так жарко, що запалилося кілька вроцлавів та фаєр, а ще один полетів у голову міліції. Тепер сектор заряджав частіше, голосніше, але часто був присутній невеликий різнобій. Після запалу посеред сектору розташувалися представники "Грифону". Матч закінчився переможним рахунком, до сектору підійшло не так багато гравців, але запам'яталися емоції молодого голкіпера Дениса Бойко, якого неодноразово підтримували протягом матчу.

На північних секторах «Металіста» в дебюті матчу з'являються банери та текстовики: "Это ваши победы" (з малюнком, на якому рука представника «Динамо» дає взятку арбітру), "КДК - Фемида или шлюха?!" (з натяком на підкупність контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ), "Настав час золота"; також запалили сірий дим. На 30-й хвилині запалили одинокий фаєр. На вихід команди жовто-сині масово та організовано запалюють вроцлавські вогні. Виглядає красиво, але через дірку в центрі, спричинену незапалом всіх запланованих вроцлавів, трохи недосконало. Звук такий собі, минулого року виглядало потужніше, а південь взагалі чути не було. Переклички - те, що вийшло справді на високому рівні.

На вокзалі киянам сумувати також не довелося. Спочатку міліція дізналася про відсутність грошей у багатьох фанатів і призначила кількох своїх, щоб ті супроводжували нас до Гребінки. Інших міліціонерів ставало все менше, а глуму, відповідно, все більше: то бомж, здатний за 2грн. обмацати дівчину перед її хлопцем, то аццкий фотограр Сергій Гогулья, який в 2 години ночі пропонує заповнити якусь анкету. До 3 годин ті, в кого були квитки на поїзд, пороз'їжджалися, ще десяток вписався в поїзд, решта, в кількості ~40-50 чоловік, посидівши на вокзалі, пішла на платформу чекати прибуття потрібної "собаки". Навіть дорога до платформи не пройшла абсолютно спокійно: мало того, що вогнегасник з відчиненого вікна "підрізали", так ще й не могли спокійно пройти повз вагони, де біля вікон лежали напівоголені сонні дівчата... Тому, думаю, більшість пасажирів поїзда після нашого проходу тимчасово не спала.

У Гребінці нас під конвоєм тримали в залі очікування. Дорога назад, звичайно, не була настільки веселою, адже більшість просто відпочивала від насиченого виїзду. До столиці повернулися хоч і втомлені, але незадоволених, гадаю, не було. Загалом, виїзд - просто супер!

Джерело: Ultras.org.uaОтримувати новини поштою

Читайте також:

Версія для друку

blog comments powered by Disqus

  Реклама
Завантаження ...
  Останні статті
Статті
Інтерв’ю з фанатом «Динамо», який приймає участь в АТО. ФОТО


Звіти
Звіт: Зоря (Луганськ) - Динамо 03/11/13 ЧУ


Звіти
Звіт: Борусія М - Динамо 1:3 21/08/12 ЛЧ


Звіти
Звіт: Ворскла - Динамо 18/08/12 ЧУ


Звіти
Звіт: Фейєноорд - Динамо 07/08/12 ЛЧ


Статті
Чия мова вторинна і пародійна


Звіти
Звіт: Динамо - Ворскла 3:0 14/04/12 ЧУ


Звіти
Звіт: Динамо - Дніпро 2:0 18/03/12 ЧУ


Звіти
Звіт: Динамо - Арсенал 1:0 04/03/12 ЧУ


Звіти
Звіт: Карпати - Динамо 0:1 10/12/11


Звіти
Звіт: Оболонь - Динамо 0:1 26/11/11 ЧУ


Звіти
Звіт: Динамо - Олександрія 4:0 20/11/11 ЧУ


Звіти
Звіт: Металіст - Динамо 1:2 06/11/11 ЧУ


Звіти
Звіт: Динамо - Шахтар 2:3 26/10/11 ЧУ


Звіти
Звіт: Динамо - Бешикташ 1:0 20/10/11 ЛЄ


Звіти
Звіт: Ворскла - Динамо 1:2 02/10/11 ЧУ від Viva


Звіти
Звіт: Динамо - Шахтар 0:0 24/09/11 ЧУ


Звіти
Відео: Марш фанатів Динамо Київ в Одесі 18.09.2011


Звіти
Звіт: Чорноморець - Динамо 1:2 18/09/11 ЧУ від KCS


Статті
Де взялася Одеса і до чого тут Катерина ІІ


  Статті 
 • Статті
  Інтерв’ю з фанатом «Динамо», який приймає участь в АТО. ФОТО
 • Звіти
  Звіт: Зоря (Луганськ) - Динамо 03/11/13 ЧУ
 • Звіти
  Звіт: Борусія М - Динамо 1:3 21/08/12 ЛЧ
 • Звіти
  Звіт: Ворскла - Динамо 18/08/12 ЧУ
 • Звіти
  Звіт: Фейєноорд - Динамо 07/08/12 ЛЧ
 • Статті
  Чия мова вторинна і пародійна
 • Звіти
  Звіт: Динамо - Ворскла 3:0 14/04/12 ЧУ
 • Звіти
  Звіт: Динамо - Дніпро 2:0 18/03/12 ЧУ
 • Звіти
  Звіт: Динамо - Арсенал 1:0 04/03/12 ЧУ
 • Звіти
  Звіт: Карпати - Динамо 0:1 10/12/11
 • Звіти
  Звіт: Оболонь - Динамо 0:1 26/11/11 ЧУ
 • Звіти
  Звіт: Динамо - Олександрія 4:0 20/11/11 ЧУ
 • Звіти
  Звіт: Металіст - Динамо 1:2 06/11/11 ЧУ
 • Звіти
  Звіт: Динамо - Шахтар 2:3 26/10/11 ЧУ
 • Звіти
  Звіт: Динамо - Бешикташ 1:0 20/10/11 ЛЄ
 • Звіти
  Звіт: Ворскла - Динамо 1:2 02/10/11 ЧУ від Viva
 • Звіти
  Звіт: Динамо - Шахтар 0:0 24/09/11 ЧУ
 • Звіти
  Відео: Марш фанатів Динамо Київ в Одесі 18.09.2011
 • Звіти
  Звіт: Чорноморець - Динамо 1:2 18/09/11 ЧУ від KCS
 • Статті
  Де взялася Одеса і до чого тут Катерина ІІ
 • Звіти
  Звіт: Чорноморець - Динамо 1:2 18/09/11 ЧУ від Viva
 • Звіти
  Звіт: Динамо - Іллічівець 3:1 11/09/11 ЧУ
 • Звіти
  Звіт: Дніпро - Динамо 0:4 28/08/11 ЧУ
 • Звіти
  Звіт: Арсенал - Динамо 0:2 13/08/11 ЧУ 6й тур
 • Звіти
  Матч пам`яті
 • RSS 2.0 - експорт матеріалів у форматі RSS 2.0
  Останні зміни: 26/08/2016 20:50

  Адміністрація сайту не несе відповідальності за публікації осіб на публічних сервісах сайту.
  Використання матеріалів сайту дозволено за умови посилання на Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ". Для онлайн-проектів - гіперпосилання (hyperlink) на http://white-blue.kiev.ua
  Сайт засновано 1 листопада 2006 року.
  Адміністрація сайту:
  Редактор:
  Copyright © Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ", 2006-2023
  bigmir)net TOP 100