Звіт: Динамо Київ - Кривбас Кривий Ріг 23/03/2008
White-Blue.kiev.ua
Поєдинок «Динамо» та «Кривбаса» у цей дощовий недільний вечір зібрав на трибунах стадиону «Динамо» ім. В.В. Лобановського досить велику кількість уболівальників.
На цій грі киян шалено підтримувала рекордна кількість фанатських секторів – їх було аж 6! Одна із синіх смуг, що відгороджувала фан-сектори від звичайних, була переміщена до 12 сектора – отже, сектор №11 повноцінно долучився до шизи. При вході туди новачкам вже традиційно видавали листівки (чергова версія FCDK Notificator).
Приємно, що фанатіла навіть частина сектора 12, хоча про його «відвоювання» поки що говорити зарано. 8 та 9 сектори були загороджені смугами зверху, щоб пасажири без абонементів не могли пройти без контролю.Отже, шизіли 7 сектор, який заповнився на 100 лише в середині першого тайму, 8-10 сектори, 11 сектор, долучений до ультрас-трибуни, та 22 сектор з протилежної трибуні, на якому розташувалися U’27.
Матч розпочався гучними аплодисментами на адресу симферопольської «Таврії», яка сенсаційно та дуже доречно обіграла наших основних конкурентів – кротів. Під вихід команд на поле були підняті угору лише рози, а з першим зарядом – прапори та розтяги. Окремо слід відмітити саме розтяги: на 10 секторі їх було 25-30, у поєднанні з 5-ма великими прапорами це виглядало насичено та дуже ефектно, ще одна зона, заповнена розтягами з’явилася на 8 секторі, але там їх поки що значно менше. У другому таймі половину розтягів прибрали, а залишок розмістили в середині 10 сектора.
На протилежній трибуні відбулося шоу із використанням великої кількості прапорів білого та синього кольору. Нарешті, вдалося налагодити контакт із 22 сектором: у першому таймі стадіон розривали переклички «Динамо Київ», «Вперед Динамо», «Слава Україні – Героям слава!», та інші, при чому ініціаторами були почергово обидві сторони. Після другого м’яча, забитого у ворота криворіжців, у хід пішла піротехніка: самотній файер на 10 секторі та хаотично розкидані по всій трибуні дими, на віражі навпроти – також багато диму та декілька зелених та червоних файерів.
Окремо слід відзначити ностальгічну акцію на тому ж таки 22 секторі – у другому таймі хлопці попідпалювали газети, на секторі з’явилося багато яскравих вогників, як на славнозвісному матчі з харківським «Авангардом» на Республіканському стадіоні в далекому 1961 році. Неприємна ситуація, пов’язана з димами, відбулася наприкінці матчу – 2 саморобні «дива піротехніки» із селітри полетіли на бігові доріжки, але були успішно затушені. Голосова підтримка цього разу була набагато краща, ніж на минулому матчі, різнобою майже не було, лише 11 сектор іноді дещо вибивався із ритму, але хочеться вірити, що це тимчасове явище. З успіхом відпрацьовуються нові заряди, що були введені лише 2 матчі тому, деякі з них спочатку «розганялися» хлопцями з 10 сектора, а після роз’яснення споукменом – підхоплювалися усією трибуною, уведена нова перекличка: половина трибуни заряджає «Вперед, Динамо!», а інша половина відповідає «Вперед за Київ!». Нарешті, заспівали «Як тебе не любити, Києве мій!» повністю, усі три куплети. Вийшло доволі непогано, треба й надалі практикувати «повну версію».
Після матчу на нас очікував неприємний сюрприз – жоден з гравців команди не підійшов до трибуни, як виявилось, це був протест проти «нетолерантних» зарядів у бік Ващука. Реакцією на цей неприємний факт була чергова перекличка «Ващук – Іуда». Загалом шиза була на досить високому рівні, розтягів все більшає, налагоджується синхронність у зарядах. Дуже багато й нових людей, зокрема молоді, з якою ведеться робота, зокрема влаштовуються «Дні відкритих дверей» у фан-клубі. Згадується минула весна, коли відбулося дуже значне збільшення кількості людей на секторах, та й взагалі піднесення нашого руху. Що ж, здійснювати великий крок уперед кожної весни стає для нас приємною традицією.
Фотогалерея матчу: http://white-blue.kiev.ua/gallery/v/2008/03-23-dk-kk/
ADRIANO, спеціально для White-Blue.kiev.ua