Звіт: Динамо Київ - Іллічівець Маріуполь 19/07/2008
White-Blue.kiev.ua
На першому домашньому матчі в новому сезоні був встановлений, мабуть, анти-рекорд за кількістю людей на секторах 7-10. Спочатку здавалось, що от-от – і народ підтягнеться, як це в нас буває зазвичай. Але дива не сталося. Маємо лише півтора-два сектори, до того ж нерівномірно розподілені по всьому віражу. Звичайно, це можна пояснити літньою порою та відсутністю у багатьох абонементів, але навіть на наступному матчі після пам’ятної Охтирки людей було більше.
З минулого сезону в організації секторів майже нічого не змінилось, з’явилися лише смуги в проходах, щоб кожен знаходився в секторі відповідно до свого абонемента.
Під вихід команд та виконання гімну на секторах 9-10 було піднято великий жовто-блакитний прапор, а під ним розгорнуто підпис: «Вперед за золотом!». Крім цього з візуальної підтримки відзначимо близько 10 розтягів на дев’ятому секторі, половина з яких є новими, 4 великі прапори та ленти в середині другого тайму. Через малу кількість людей викидання лент виглядало не надто ефектно… Голосова підтримка сьогодні вдалась добре, в цьому є велика заслуга споукмена, який у другому таймі зміг все ж таки розшевелити сектори. Окрім вже звичних перекличок із сектором 22 нарешті вдалося влаштувати перекличку з центральною трибуною. Глядачі з центральних секторів до матчу були проінформовані листівками, в яких закликалося до активної участі в підтримці команди, можливо саме це принесло певний результат.
На секторі 22 фанів зібралося, як і в минулому сезоні, трохи більше половини сектора. Вони запам’яталися шизою нон-стоп та кількома перекличками через весь стадіон.
За великим рахунком матч виявився вдалим по шизі, будемо сподіватися на більшу кількість людей на секторах на наступному домашньому матчі з Металістом, а поки що готуємось до виїзду у дружній Дніпропетровськ.
Adriano, спеціально для White-Blue.kiev.ua
Фотогалерея матчу Динамо Київ - Іллічівець Маріуполь [19/07/2008] 1 тур Прем'єр Ліги