Звіт: Динамо - Чорономорець 12/04/2009 ЧУ
White-Blue.kiev.ua
Вечір неділі зібрав вболівальників київського Динамо на грі із одеським Чорноморцем. Стадіо заповнений не максимально, а фен-трибуна заповнилася лише до середини першого тайму. Загалом гра зібрала 2 сектори фенів.
«Жидів» же було менше одного сектора.
На початку гри на секторі підіймають банер із медитуючим Бартом Сімпсоном «Даю установку на победу». У відповідь на нього на 3 хвилині матчу Несмачний забиває у ворота гостей перший гол. На воротах знову Шовковський (скоріше за все, Сьомін дає відпочити Богушу перед КУЄФа). Фен-сектор заводить перекличку з центральними секторами та всередині, декілька разів запускають паравоз. Знову торкаються теми Ващука, починають перекличку «Ващук – Іуда». До підтримки долучається С-22.
На заряд «А в Одессе живут одни жиды» гості відповідають банером із Нептуном, який кияни супроводжують зарядами «Тупорылая деревня» і « А ваш баннер полная х**ня». Кияни знову забивають гол, його не зараховують, а на секторі починається фаєр-шоу.
На секторі з’являється неймовірна кількість розтягів (близько 70, але точної кількості не скажемо - було складно порахувати), їх змінюють прапори.
На 58 хвилині гол у ворота Динамо забиває Бондаренко.
Сьомін випускає на поле Мілевського та Алієва, їх зустрічають страбами. Знову запускають паравоз. На 72 хвилині гол у ворота Чорноморця забиває Кравченко, а на секторі починається фаєр-шоу. На секторі з’являється банер «Нема гравців? Ось вам Ващук!». На 83 хвилині третій гол забиває Алієв, знову на секторі фаєр-шоу, потім слем. Порадував своїм піро С-22.
Наприкінці гри фен-трибуна підіймає банер Ultras Dynamo, запалюють страби. Маємо рахунок 3:1. У четвер чекатимемо від Динамо гарної гри із ПСЖ. Вболівальників вітаємо із католицькою Пасхою, православною Вербною неділею та наступаючою Пасхою!
До зустрічі на грі із французами.
Kassiope@, спеціально для White-blue.kiev.ua
Фотогалерея матчу
BODY <>